Patronat medialny


 


Mariola Gołota, żona czterokrotnego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej Andrzeja, zdradziła w rozmowie z portalem sporteuro.pl, że emerytowany pięściarz cały czas otrzymuje oferty powrotu na ring. Jedna z nich opiewała nawet na milion dolarów.

- Ja nie za bardzo chcę namawiać Andrzeja w tę czy w drugą stronę. Powiedziałam mu, że przyszła oferta i troszeczkę się zapalił. A, że może by jeszcze raz, może jednak spróbować. Nie mówiłam za wiele, ale oczy trochę mu się zaświeciły - relacjonuje Mariola Gołota.

- Trzy tygodnie później oni sami, bez większych zachęt z naszej strony, wysłali dokumenty – razem z konkretną ofertą. Milion dolarów za walkę, luksusowy trening, żeby Andrzej nabrał kondycji, plus masę innych marchewek, którymi machają, żeby ściągnąć go do siebie. Powiedziałam Andrzejowi: „odpiszemy, że odrzucamy tę ofertę definitywnie”. Andrzej powtórzył: „a może by jeszcze raz…”. Ale już bez większego zapału - zdradza żona byłego pięściarza.

Gołota ostatni zawodowy pojedynek stoczył w lutym 2013 roku. W ostatnim profesjonalnym występie pięściarze przegrał przed czasem z Przemysławem Saletą.

Pełna rozmowa z Andrzejem Gołotą oraz jego żoną Mariolą na Sporteuro.pl >>