Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


 

- Obaj mają dużo do wygrania, ale także sporo do stracenia - mówi Fiodor Czerkaszyn o niedzielnej walce Artura Szpilki (24-4, 16 KO) z Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO). Zdaniem niepokonanego zawodnika KnockOut Promotions, wiele będzie zależało od dyspozycji bardziej doświadczonego "Szpili".

- Dla Artura porażka może być końcem kariery, więc stawka jest duża. Jeśli Szpilka zaprezentuje swoją najlepszą formę i wróci do czasów, kiedy potrafił dobrze rozplanować taktycznie pojedynek, to może wypunktować Łukasza - analizuje Czerkaszyn.

- Trzeba jednak oddać Łukaszowi, że do każdego obozu przygotowawczego podchodzi bardzo solidnie. Ciężko pracuje i to przekłada się na szybkie rozstrzygnięcia w jego walkach. W Artura też może wjechać jak pociąg, dlatego walka może szybko się zakończyć - dodaje 25-latek.

Stawką niedzielnego pojedynku będzie pas WBC International wagi bridger. Obaj pięściarze są klasyfikowani wysoko w rankingu World Boxing Council w kategorii do 101,6 kg. Szpilka jest piąty, zaś Różański dzieisiąty. Transmisja wydarzenia wyłącznie w Pay-Per-View na KBNTV.pl.

Kup PPV na galę Szpilka - Różański za 17,99 PLN >>