Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

W niedzielę w Rzeszowie odbędzie się gala boksu zawodowego Knockout Boxing Night. Prawdziwym hitem będzie pojedynek Łukasza Różańskiego z Arturem Szpilką. To pierwsza gala z udziałem publiczności w tym roku. Mimo wysokich cen bilety rozeszły się błyskawicznie. Oprócz gali odbędzie się też m.in. trening medialny i oficjalne ważnie.

Już w czwartek w rzeszowskim ratuszu spotkają się m.in. główni bohaterowie niedzielnej gali Knockout Boxing Night Łukasz Różański i Artur Szpilka. Wezmą w niej udział również prezydent Rzeszowa Marek Bajdak oraz przedstawiciel organizatora Jacek Szelągowski, który jest wiceprezesem Knockout Promotions.

Dzień później gratka czeka fanów boksu, bo w Millenium Hall odbędzie się spotkanie uczestników gali z kibicami, które rozpocznie się o godzinie 18. Oficjalna ceremonia ważenia odbędzie się w sobotę o 17.30 w hali na Podpromiu. To ostatnie wydarzenie będzie jednak dostępne tylko dla mediów. Będzie można je zobaczyć w internecie na kanałach YouTube i Facebook grupy Knockout Promotions.

Zwieńczeniem długiego weekendu z boksem będzie oczywiście gala. Ta rozpocząć się ma o godzinie 18.30 w hali na Podpromiu. Choć ceny biletów na to wydarzenie zaczynało się od 90 zł najtańsze, to nie było problemu z ich zbytem. Już po kilku dniach sprzedaży dostępne było tylko kilkadziesiąt sztuk.

Pełna treść artykułu na Nowiny24.pl >>