Brytyjski prospekt wagi ciężkiej, 22-letni Tyson Fury (11-0, 9 KO) pokonał po raz drugi w karierze - tym razem już bezdyskusyjnie, swojego rodaka, Johna McDermotta (25-7, 16 KO). Pojedynek został przerwany w 9 rundzie.

Widowisko jakie stworzyli obaj bokserzy stało na niskim poziomie. Ważący rekordowe w swojej karierze 270 funtów Tyson Fury, wygrał początkowe rundy walki, jednak z czasem co raz wyraźniej opadał z sił. Na domiar złego, został ukarany przez sędziego ringowego odjęciem punktu i wydawało się, iż McDermott rozpocznie skuteczną pogoń, i zacznie niwelować wypracowaną przez przeciwnika przewagę. Niemniej, dosyć niespodziewanie w 8 rundzie, Fury złapał drugi oddech. Rzucił wówczas rywala po raz pierwszy na deski. McDermott nie był już w stanie w kolejnej odsłonie pojedynku skutecznie opierać się atakom przeciwnika – dwa kolejne nokdauny  w rundzie dziewiątej, zmusiły arbitra do przerwania walki.