Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

PascalKilka dni temu promotor Chada Dawsona (29-0, 17 KO) Gary Shaw udzielił wywiadu, w którym zapowiedział łatwe zwycięstwo swojego podopiecznego w planowanej na 14 sierpnia potyczce z czempionem WBC wagi półciężkiej Jeanem Pascalem (25-1, 16 KO) i przynał, że myślami jest już przy kolejnej walce "Złego" Chada - z mistrzem IBF kategorii super średniej Lucianem Bute. Jak nietrudno się domyślić, słowa Shawa nie spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem w obozie kanadyjskiego czempiona. 

- Co prawda w kontakcie na walkę figuruje klauzula rewanżowa, jednak zbiję Dawsona tak mocno, że rewanżu już nie będzie chciał - zapewnił Pascal.

- Chad Dawson i Gary Shaw nie wiedza nic o Jeanie Pascalu, skoro porównują go do Glena Johnsona - dodał promujący Kanadyjczyka Yvon Michel. - Ale jeśli z takim założeniem prowadzą przygotowania do walki, to jesteśmy szczęśliwi. Spotka ich olbrzymia niepodzianka.

- Nie ma żadnego elementu, w którym Pascal nie byłby lepszy od Dawsona. Jean jest bardziej wszechstronny, dynamiczny, znakomicie się porusza w ringu. Chad Dawson jest tak nudny,  że bilety na jego walki nie sprzedają się nawet w jego własnym mieście. Cóż takiego on do tej pory osiągnął? Walczył z zawodnikami, którzy w sumie mają 160 lat i to by było na tyle. Jeszcze nigdy nie był w ringu z kimś tak fascynującym i głodnym sukcesu jak Jean Pascal - zakończył Michel.