Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut


Demetrius HopkinsW piątek były pretendent do mistrzowskiego tytułu wagi junior półśredniej Demetrius Hopkins (30-1-1, 11 KO) odniósł drugie zwycięstwo w tym roku pokonując jednogłośnie na punkty Mike'a Arnaoutisa. Dla 29-letniego pięściarza z Filadelfii była to zarazem druga wygrana po przejściu do kategorii półśredniej. Teraz bratanek słynnego "Kata" chciałby po raz kolejny spróbować swoich sił na mistrzowskim poziomie i ma nadzieję, że uda mu się doprowadzić do starcia z czempionem WBC Andre Berto (26-0, 20 KO).

- Czuję się gotowy na walkę o mistrzostwo świata w wadze półśredniej. Wiem, że Berto szuka rywala na jesień więc chciałbym mu powiedzieć, że ja jestem gotowy na pojedynek i poszukiwanie może zostać zakończone. On jest bardzo dobry pięściarzem, ale jestem pewny, że mam wystarczająco duże umiejętności, żeby go pokonać. - deklaruje Hopkins.

Nie wiadomo co na temat tej propozycji sądzi obóz Andre Berto, jednak w ostatnich dniach zaczęło się mówić o możliwości skonfrontowania tego pięściarza w kolejnej obronie tytułu WBC z Kermitem Cintronem.