Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

MargaritoWśród osób, które oczekują na ostateczne wieści na temat zakończenia negocjacji w sprawie walki pomiędzy Mannym Pacquiao (51-3-2, 38 KO) i Floydem Mayweatherem Jr (41-0, 25 KO), jednym z najbardziej zniecierpliwionych przedłużającymi się rozmowami jest Antonio Margarito (38-6, 27 KO). Były trzykrotny mistrz świata wagi półśredniej cały czas zajmuje pierwsze miejsce na liście pięściarzy, którzy są brani pod uwagę do walki z Filipińczykiem w razie fiaska negocjacji "walki stulecia". Meksykanin i cały jego sztab szkoleniowy głęboko wierzą, że pojedynek z "Pacmanem" zakończy się ich wygraną.

- Antonio bardzo chciałby walczyć z Pacquiao w listopadzie. Ten pojedynek już był z nami konsultowany i cały czas go chcemy. Antonio od zawsze powtarzał, że wie jak pokonać Pacquiao i cały czas to podtrzymuje. - mówi członek sztabu Meksykanina.

Jeśli Pacquiao ostatecznie osiągnie porozumienie z Floydem Mayweatherem, to Margarito w grudniu skrzyżuje rękawice w rewanżowym starciu z Miguelem Cotto.