Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Aleksiejew LebiediewNiewątpliwie najciekawiej zapowiadającą się konfrontacją sobotniej gali grupy Universum w Schwerinie będzie eliminator WBO w kategorii junior ciężkiej z udziałem dwóch rosyjskich mańkutów Aleksandra Aleksiejewa (19-1, 17 KO) i Denisa Lebiediewa (20-0, 15 KO), który wyłoni obowiązkowego rywala dla aktualnego czempiona Marco Hucka.

- To będzie bardzo intensywna walka - zapowiedział podczas wczorajszej konferencji prasowej Lebiediew, którego bukmacherzy widzą w roli nieznacznego faworyta. - Będzie w niej wszystko, zarówno wzloty jak i upadki, ale przede wszystkim moje ciężkie ciosy. Aleksiejew to mocny rywal, jednak jestem w najwyższej formie i wygram.

- Jestem szczęśliwy, że dostałem tę szansę. Długo na nią czekałem i zamierzam ja wykorzystać. Ten pojedynek jest dla mnie bardzo ważny. Jetem w pełni skoncentrowany na sobotniej walce. O Hucku będę rozmyślał później, teraz myślę tylko o Lebiediewie - zapewnił  tymczasem Aleksiejew, który jeśli zwycięży, po raz drugi dostanie walkę o pas WBO (za pierwszym razem uległ przed czasem Victorowi Ramirezowi).

Bezpośrednią transmisję telewizyjną z gali przeprowadzą Polsat Sport Extra i Polsat Sport.