Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Amir KhanMistrz świata WBA wagi lekko półśredniej Amir Khan (23-1, 17 KO) oświadczył, że bardzo chętnie zmierzy się z posiadaczem pasa WBO tego samego przedziału wagowego Timothy Bradleyem (26-0, 11 KO). Wczoraj Amerykanin po jednogłośnym zwycięstwie na punkty z Luisem Carlosem Abregu wyzwał na pojedynek najlepszych pięściarzy limitu wagowego do 140 funtów, w tym właśnie Khana.

- Po pierwszy słyszałem, żeby on mnie wyzywał na pojedynek, ale bardzo się cieszę, że to zrobił. Bardzo chcę z nim walczyć, za chwilę skontaktuję się z Golden Boy Promotions, by przesłali mu ofertę. Zobaczymy czy jest taki odważny, gadanie nic nie kosztuje. Bradley ma idealny styl walki dla mnie. Wczoraj wystąpił w wyższej kategorii, wymyślił sobie fajny sposób, żeby uniknąć walki z najlepszymi w swojej kategorii - napisał na swoim blogu Brytyjczyk.

Amir Khan swoją kolejną walkę stoczy 11 grudnia w Stanach Zjednoczonych. Do tej pory jego najbardziej prawdopodobnym rywalem był zwycięzca rewanżowej potyczki pomiędzy Juanem Diazem i Juanem Manuelem Marquezem.