Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Paul MalignaggiByły mistrz świata wagi lekko półśredniej Paul Malignaggi (27-4, 5 KO) po 11 latach postanowił zakończyć współpracę z promotorem Lou DiBellą i wykupił swój zawodowy kontrakt za 75 tysięcy dolarów. W ostatnim czasie pomiędzy pięściarzem i jego promotorem doszło do kilku kłótni spowodowanych rozbieżnymi wizjami dalszej kariery "Magic Mana". Panowie podjęli zatem wspólnie decyzję o rozstaniu.

- Miałem swoje wzloty i upadki będąc z DiBellą. Kończąc taką współpracę masz nadzieję, że zrobisz to po zarobieniu dużych pieniędzy i to mi się udało. Nie ma między nami nienawiści, nie zgadzaliśmy się w paru sprawach, które mogły przerodzić się w ostry konflikt więc obaj podjęliśmy decyzje, że każdy powinien pójść swoją drogą. Płacę 75 tysięcy dolarów i jestem wolnym pięściarzem, to najlepszy scenariusz dla obu stron - powiedział Malignaggi.

- Kiedy poznałem Pauliego był 19-letnim chłopcem, teraz jest 30 letnim mężczyzną. Między nami były szczególne więzi, byliśmy niemal jak rodzina. Teraz on chce pójść w trochę innym kierunku, ale szanuję to i nie będę mu utrudniał realizacji tych planów - oświadczył z kolei DiBella.

Malignaggi planuje teraz przeprowadzić się na stałe do Włoch skąd pochodzi jego rodzina i skupić się na walkach z najlepszymi pięściarzami w Europie. Pierwszym celem "Magic Mana" będzie czempion EBU kategorii półśredniej Matthew Hatton.