Patronat medialny


 

Giennadij Gołowkin (40-1-1, 35 KO) był gościem programu "Lockdown Tapes" publiowanego na kanale grupy Matchroom Boxing na platformie Youtube.com. Pięściarz z Kazachstanu wskazał prawdopodobny termin walki o mistrzostwo świata IBF wagi średniej z Kamilem Szeremetą (21-0, 5 KO).

- Będzie to wrzesień albo październik w USA. Chciałem, żeby to tej walki doszło w Kazachstanie, ale na razie to się nie spełni. Rozpocząłem przygotowania i zrobię wszystko, żeby do tego czasu wypracować jak najlepszą formę. Swój sztab treningowy ograniczę do minimum. Poza trenerami, będą przebywali na nim jedynie sparingpartnerzy - powiedział "GGG".

- Szeremeta to twardy i trudny rywal. Jeśli wygram z nim, to pobiję rekord udanych obron mistrzowskiego pasa w kategorii średniej. To byłoby dla mnie coś wyjątkowego - dodał 38-latek.

Pięściarz z Kazachstanu, który do walki z Polakiem przygotowuje się w Big Bear, rok temu podpisał umowę z platformą DAZN. W tym samym czasie Gołowkin rozstał się także z trenerem Abelem Sanchezem i rozpoczął współpracę z Jonathonem Banksem.