Patronat medialny


 


Eddy Reynoso, trener Saula Alvareza (54-1-2, 36 KO), w przeciwieństwie do wielu kibiców i ekspertów nie jest szczególnie zachwycony postawą Gienadija Gołowkina (41-1-1, 36 KO) w zwycięskiej walce z Kamilem Szeremetą (21-1, 5 KO). 

- Dla mnie to nie jest już ten sam Gołowkin co kiedyś - mówi słynny szkoleniowiec cytowany przez Little Giant Boxing. - Z Derewianczenką wypadł bardzo źle, mówiło się, że był wtedy źle przygotowany, ale z Szeremetą też wyglądał słabo. 

- W mojej ocenie Gołowkin był wolniejszy, w pojedynku z rywalem średniej klasy. On zawsze jest w formie, jest zdyscyplinowany, ale sądzę, że wiek zaczyna już go dopadać - ocenia Reynoso i dodaje: - Gołowkin ma już 38 lat, za sobą długą amatorską karierę, do tego cały czas walczy w tej samej wadze, co wcale nie jest łatwe. 

Trenowany przez Eddy'ego Reynoso Saul Alvarez z Gołowinem boksował dwukrotnie - obie potyczki były wyrównane, w pierwszej padł remis, drugą niejednogłośnie na punkty wygrał "Canelo". Niewykluczone, że w przyszłym roku "GGG" i "Cynamon" spotkają się w ringu po raz trzeci.