Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

W sobotę pojedynkiem z Jermainem Franklinem (21-1, 14 KO) na ring po drugiej porażce z Oleksandrem Usykiem powróci Anthony Joshua (24-3, 22 KO). Promotor AJ-a Eddie Hearn stwierdził ostatnio, że jeśli Joshua wygra, bardzo szybko będzie można zorganizować pojedynek z Tysonem Furym (33-0-1, 24 KO).

- Rozmawiałem o tym z Georgem Warrenem i w zasadzie pierwotne kontrakty [na walkę z 2021 roku] mogłyby tu obowiązywać - oświadczył szef grupy Matchroom Boxing. - Wszyscy wiemy, że teraz jest idealny czas na ten pojedynek. I to ostatnia szansa, by ta wielka walka mogła dojść do skutku. Już wkrótce powinniśmy wymienić z Queensberry Promotions wstępne wersje kontraktów, być może nawet już w przyszłym tygodniu.

Jak się jednak okazuje, optymizmu Hearna nie podziela główny promotor Fury'ego Frank Warren [ojciec George'a], który sprawę skomentował tak:  - George powiedział mi,  że to była rozmowa, która trwała mniej niż 30 sekund i nawet nie dyskutowaliśmy o tym z Tysonem. 

Fury 29 kwietnia miał boksować z Oleksandrem Usykiem o komplet mistrzowskich pasów wagi ciężkiej, jednak rozmowy na temat negocjacje zakończyły się fiaskiem. Spekuluje się, że "Król Cyganów" między liny powrócić może latem.

ZOBACZ POWRÓT ANTHONY'EGO JOSHUY NA DAZN >>