Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

W pojedynku otwierającym galę "Wojak Boxing Night" w Wieliczce, Robert Świerzbiński (12-2, 3 KO) pokonał jednogłośnie na punkty Ismaila Tebojewa (7-5-1, 3 KO). Pięściarz z Białegostoku już po raz drugi w swojej karierze pokonał Ingusza.

W pierwszych dwóch rundach nieznaczną przewagę miał Tebojew, który był aktywniejszy i częściej trafiał. W drugiej odsłonie zawodnik Babilon Promotion wstrząsnął nawet rywalem po lewym sierpowym, chwilę później pchnął Polaka na matę ringu, jednak sędzia słusznie nie zaliczył nokdaunu.

W dwóch ostatnich rundach Świerzbiński przyśpieszył i zaczął trafiać seriami ciosów z obu rąk, odrabiając straty z początku rywalizacji. Ostatecznie po końcowym gongu wszyscy sędziowie wypunktowali wygraną białostoczanina.

Add a comment

19 października na gali "Wojak Boxing Night" w Wieliczce boksujący w wadze średniej Robert Świerzbiński (11-2, 3 KO) zmierzy się w rewanżowym pojedynku z Ismailem Tebojewem (7-4-1, 3 KO). Miesiąc później w Białymstoku "Shy" skrzyżuje rękawice z Norbertem Dąbrowskim (12-0, 5 KO).

Add a comment

19 października podczas gali w Wieliczce dojdzie do rewanżowego pojedynku Ismaila Tebojewa (7-4-1, 3 KO) z Robertem Świerzbińskim (11-2, 3 KO). Pojedynek w kategorii średniej zakontraktowano na cztery rundy.

Pięściarze pierwszy raz zmierzyli się dwa lata temu w Międzyzdrojach, kiedy to Polak zwyciężył jednogłośnie na punkty. Dla obu zawodników będzie to okazja na przełamanie złej serii, Świerzbiński w ostatnich występach przegrywał z Maciejem Sulęckim i Davidem Lemieux, zaś od Tebojewa byli lepi Ronny Mittag i Kamil Szeremeta. Głównym wydarzeniem imprezy w Wieliczce będzie walka z kategorii ciężkiej pomiędzy Krzysztofem Zimnochem i Arturem Binkowskim.

Add a comment

Ismail TebojewIsmail Tebojew (7-3-1, 3 KO) przegrał jednogłośnie na punkty z Ronnym Mittagiem (17-1-1, 8 KO) podczas gali w Berlinie. Stawką pojedynku był pas IBO International wagi średniej. Po dwunastu rundach sędziowie punktowali 119-109, 118-110 i 117-111 dla Niemca.

- Walka była dużo bardziej wyrównana niż punktacje sędziów, jednak zabrakło nam czasu na przygotowania i to było widać w trakcie pojedynku. Prezydent IBO był bardzo zaskoczony dobrą postawą Ismaila, po walce podnosił jego rękę do góry, to bardzo wymowny gest - powiedział Łukasz Landowski, trener pięściarza grupy Babilon Promotion.

Add a comment

Tebojew

W sobotni wieczór na gali boksu w Berlinie Ismail Tebojew (7-2-1, 3 KO) zmierzy się w pojedynku o pas IBO International z faworytem miejscowej publiczności Ronny Mittagiem (16-1-1, 8 KO). Urodzony w Inguszetii podopieczny Łukasza Landowskiego będzie kolejnym pięściarzem trenującym nad Wisłą, który stanie w szranki z 24-letnim Niemcem. Wcześniej z Mittagiem przegrywali Daniel Urbański i Mariusz Biskupski. - Ismail dobrze zaprezentował się w ostatniej walce z Urbańskim, teraz czas na jeszcze większe wyzwania. Nastroje w ekipie są bojowe, chcemy wrócić do Polski z pasem! - mówił po piątkowym ważeniu trener Landowski.

Add a comment

Ismail TebojewW najbliższą sobotę podczas gali w Berlinie, mieszkający od kilku lat w Polsce Ismail Tebojew (7-2-1, 3 KO) zmierzy się z Ronnym Mittagiem (16-1-1, 8 KO). Pojedynek o pas IBO International wagi średniej będzie dla Ingusza pierwszym zawodowym występem poza granicami Polski.

- O możliwości walki z Mittagiem dowiedzieliśmy się jakieś trzy tygodnie temu, to zmusiło nas do bardzo intensywnej pracy. Jedziemy do Niemiec pewni swego i interesuje nas tylko zwycięstwo. Mieliśmy możliwość wystąpić na sobotniej gali w Hamburgu z Tonym Harrisonem lub wziąć pojedynek z Mittagiem. Zdecydowaliśmy się na Niemca, ponieważ Ismail jest w stanie go przełamać - opowiada Łukasz Landowski, trener Tebojewa.

- Widziałem kilka walk z udziałem Mittaga, nie zrobił on na mnie wrażenia. Ismail będzie na nim wywierał presję i postara się go przełamać. Podjęliśmy to ryzyko i liczymy, że uda nam się wrócić do Polski z pasem. Liczymy na doping i wsparcie dla Ismaila. Wiemy jak ciężko jest wygrać w Niemczech, dlatego najlepszym rozstrzygnięciem byłoby zwycięstwo przed czasem - mówi Landowski.

W tym roku Tebojew stoczył tylko jeden zawodowy pojedynek, pokonując na punkty Daniela Urbańskiego podczas gali w Nowym Dworze Mazowieckim.

Add a comment

Ismail Tebojew17 listopada w Berlinie dojdzie do walki pomiędzy Ismailem Tebojewem (7-2-1, 3 KO) oraz Ronnym Mittagiem (16-1-1, 8 KO). Stawką pojedynku będzie pas IBO International wagi średniej.

Boksujący pod banderą grupy Babilon Promotion pięściarz z Inguszetii w tym roku stoczył tylko jedną walkę, rewanżując się za porażkę z zeszłego roku Danielowi Urbańskiemu. 24-letni Mittag kilkukrotnie boksował na galach organizowanych w Polsce.

Add a comment

W minioną niedzielę w Nowym Dworze Mazowieckim odbyła się kolejna gala Babilon Promotion. Zaprezentowali się na niej między innymi Łukasz Maszczyk (2-0, 2 KO) i Michał Żeromomiński (2-0, 1 KO). W głównym wydarzeniu wieczoru po bardzo zaciętych ośmiu rundach Ismail Tebojew (7-2-1, 3 KO) zwyciężył na punkty Daniela Urbańskiego (21-10-3, 5 KO), zdobywając Złotą Rękawicę Europy Centralnej wagi średniej. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z niedzielnej imprezy.

Tebojew Urbański

Zobacz fotorelację z gali w Nowym Dworze Mazowieckim >>

Add a comment

W głównym pojedynku wieczoru gali Babilon Promotion w Nowym Dworze Mazowieckim Ismail Tebojew (7-2-1, 3 KO) zwyciężył na punkty Daniela Urbańskiego (21-10-3, 5 KO), udanie rewanżując mu się za minimalną porażkę sprzed roku. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z pięściarzem z Inguszetii i jego trenIsmail Tebojew erem Łukaszem Landowskim.

http://www.youtube.com/watch?v=EWToHvdLCos

Add a comment