Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

W Nosalowy Dwór Resort&Spa w Zakopanem zakończył się zimowy obóz przygotowawczy zawodników grupy KnockOut Promotions. Przebieg obozu jest dokumentowany był we vloach. Dziś premiera drugiego odcinka.

Add a comment

9 marca w Grande Synthe na północy Francji Kamila Szeremeta (18-0, 4 KO) stanie do walki w obronie tytułu mistrza Europy wagi średniej z z Andrew Francillettem (21-1-1, 5 KO). Niepokonany czempion z Białegostoku mówi, że po bardzo udanym roku 2018 w 2019 liczy na jeszcze więcej. - Z kimkolwiek bym nie walczył, czy to byłby sam Zeus czy Marsjanin, to wchodzę do ringu i daję z siebie wszystko - mówi Szeremeta w wywiadzie dla ringpolska.pl.

Add a comment

Najprawdopodobniej w kwietniu lub maju dojdzie do walki pomiędzy Krzysztofem Głowackim (31-1, 19 KO) i Mairisem Briedisem (25-1, 18 KO) w półfinale turnieju World Boxing Super Series wagi junior ciężkiej. Wiele wskazuje na to, że stawką tego pojedynku będą tytuły mistrza świata aż dwóch federacji - WBO oraz WBC. Polak rozpoczął przygotowania do tego pojedynku od uczestniczenia w Nosalowy Dwór Winter Campie w Zakopanem.

 

Add a comment

Były pretendent do tytułu mistrza świata wagi junior ciężkiej Artur Szpilka zakomunikował kilka dni temu w mediach społecznościowych, że wciąż czeka na walkę z dwukrotnym czempionem wagi junior ciężkiej Krzysztofem Włodarczykiem. "Diablo" został zapytany o temat pojedynku ze "Szpilą" podczas konferencji prasowej kończącej Nosalowy Dwór Winter Camp w Zakopanem. Reakcja Włodarczyka była zdecydowana. 

 

Add a comment

W ośrodku Nosalowy Dwór Resort & Spa zakończył się zimowy obóz bokserski największej polskiej grupy bokserskiej KnockOut Promotions. W ostatnim dniu zgrupowania, pięściarze spotkali się z mediami oraz kibicami. Uczestnicy Nosalowy Dwór Winter Camp opowiedzieli o swoim pobycie w Zakopanem oraz planach na najbliższe miesiące.

 

Add a comment

W Zakopanem trwa zimowe zgrupowanie pięściarzy KnockOut Promotions. W stolicy polskich Tatr formę na zbliżające się miesiące budują podopieczni Fiodora Łapina i Pawła Gassera, w tym mistrz świata WBO Interim Krzysztof Głowacki, mistrz Europy Kamil Szeremeta, dwukrotny mistrz świata Krzysztof Włodarczyk i utalentowany Fiodor Czerkaszyn. Czołowych polskich bokserów zawodowych, ponownie jak latem ubiegłego roku, gości Nosalowy Dwór Resort & Spa.

 

Add a comment

W Nosalowy Dwór Resort&Spa w Zakopanem trwa zimowy obóz przygotowawczy zawodników grupy KnockOut Promotions. Przebieg obozu jest dokumentowany we vloach. Dziś premiera pierwszego z nich. 

Jutro (17 stycznia) o godz. 10.00 we foyer sali Centrum Kongresowego Gerlach Resortu Nosalowy Dwór (Nosalowy Dwór Resort&Spa, ul. Oswalda Balzera 21d, 34-500 Zakopane) odbędzie się Media&Fan Day z udziałem pięściarzy grupy KnockOut Promotions.

Wydarzenie rozpocznie krótka konferencja prasowa, po której zawodnicy grupy oraz trener będą do dyspozycji dziennikarzy, jak i fanek i fanów. Na spotkaniu będzie można otrzymać plakat z podpisem pięściarzy i stanąć z nimi do pamiątkowego zdjęcia. Wstęp wolny!

W spotkaniu udział wezmą: były mistrz świata wagi junior ciężkiej federacji WBC i IBF Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, mistrz świata WBO wagi junior ciężkiej Krzysztof "Główka" Głowacki, mistrz Europy kategorii średniej Kamil Szeremeta, niepokonany Fiodor Czerkaszyn oraz trenerzy Fiodor Łapin i Paweł Gasser.

Add a comment

W najbliższy czwartek (17 stycznia) o godz. 10.00 we foyer sali Centrum Kongresowego Gerlach Resortu Nosalowy Dwór (Nosalowy Dwór Resort&Spa, ul. Oswalda Balzera 21d, 34-500 Zakopane) odbędzie się Media&Fan Day z udziałem pięściarzy grupy KnockOut Promotions.

Wydarzenie rozpocznie krótka konferencja prasowa, po której zawodnicy grupy oraz trener będą do dyspozycji dziennikarzy, jak i fanek i fanów. Na spotkaniu będzie można otrzymać plakat z podpisem pięściarzy i stanąć z nimi do pamiątkowego zdjęcia. Wstęp wolny!

W spotkaniu udział wezmą: były mistrz świata wagi junior ciężkiej federacji WBC i IBF Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, mistrz świata WBO wagi junior ciężkiej Krzysztof "Główka" Głowacki, mistrz Europy kategorii średniej Kamil Szeremeta, niepokonany Fiodor Czerkaszyn oraz trenerzy Fiodor Łapin i Paweł Gasser.

Add a comment

Czytaj więcej...

W Zakopanem trwa zimowe zgrupowanie pięściarzy KnockOut Promotions. W stolicy polskich Tatr formę na zbliżające się miesiące budują podopieczni Fiodora Łapina, w tym mistrz świata WBO Interim Krzysztof Głowacki, mistrz Europy Kamil Szeremeta, dwukrotny mistrz świata Krzysztof Włodarczyk i utalentowany Fiodor Czerkaszyn. Czołowych polskich bokserów zawodowych, ponownie jak latem ubiegłego roku, gości Nosalowy Dwór Resort & Spa.

- Tatry pokryte są teraz śniegiem, jest go mnóstwo, zdobywanie szczytów w takich warunkach daje wielką satysfakcję, chociaż łatwo nie jest - mówi Kamil Szeremeta, który prawdopodobnie 9 marca we Francji przystąpi do drugiej obrony tytułu czempiona Starego Kontynentu kategorii średniej.

Podczas Nosalowy Dwór Winter Summer Camp pięściarze oprócz treningów kondycyjnych w terenie zaliczają też zajęcia siłowe pod okiem Pawła Gassera i techniczne prowadzone przez Fiodora Łapina.

- Sale treningowe, które mamy do dyspozycji są świetne i dają nam duży komfort pracy, to jest zgrupowanie na najwyższym światowym poziomie i jestem pewien, że efekty tej pracy będą widoczne w naszych kolejnych występach - mówi Szeremeta.

Duże wyzwanie czeka wiosną także Krzysztofa Głowackiego, który w półfinale prestiżowego turnieju WBSS skrzyżuje rękawice ze znakomitym Łotyszem Mairisem Briedisem.

- Briedis to światowy top, rywal niezwykle wymagający, ale jestem przekonany, że w Zakopanem Krzysiek położy solidne fundamenty pod budowę ostatecznej formy na swój pojedynek - mówi promujący posiadacza mistrzowskiego pasa WBO Interim wagi junior ciężkiej Andrzej Wasilewski.

Pod koniec obozu w Nosalowym Dworze tradycyjnie pięściarze i trenerzy KnockOut Promotions spotkają się z kibicami i dziennikarzami podczas Media/Fan Day, zaplanowanego na czwartkowe przedpołudnie. Szczegółowe informacje już wkrótce.

Add a comment

9 marca w Grande Synthe na północy Francji dojdzie do walki mistrza Europy wagi średniej Kamila Szeremety (18-0, 4 KO) z Andrew Francillettem (21-1-1, 5 KO). Dla 29-letniego Szeremety, który aktualnie przebywa na obozie Nosalowy Dwór Winter Camp w Zakopanem, będzie to druga obrona tytułu wywalczonego przed rokiem. Ostatni raz białostoczanin boksował we wrześniu, wygrywając przez nokaut z Hiszpanem Rubenem Diazem. Francillette ostatni pojedynek stoczył w czerwcu i był to jego jedyny występ w ubiegłym roku. Pięściarz z Francji wygrał wtedy z Emanuele Della Rosą, zdobywając przy okazji pas WBA International.

Jak przebiega obóz w Zakopanem?
Kamil Szeremeta: Ciężko pracujemy. Co drugi dzień wychodzimy w góry. Śniegu jest mnóstwo. Warunki na narty są świetne, ale niekoniecznie do biegania po górach. Szczyty zdobywamy, chociaż na ostatnich metrach, kiedy ślizgają się nogi i trzeba podpierać się rękami, trzeba zwolnić. Biegniemy tam, gdzie można biec.

Zajęć bokserskich jest mniej?
Robimy też treningi technicznie i siłowe. Staramy się, jak najlepiej wykorzystać pobyt w ośrodku Nosalowy Dwór. Warunki są tutaj świetne. Można się skupić w stu procentach na przygotowaniach. Śniegu mogłoby być trochę mniej, ale nie ma na co narzekać.

Czy walka z Andrew Francillettem jest już pewna?
Doświadczenie nauczyło mnie, że walka będzie pewna w momencie, w którym wejdę do ringu. Rok temu trenowałem do przekładanego kilka razy pojedynku we Włoszech i wiem, że ten termin może się zmienić. Ale oczywiście na dzisiaj przyjmujemy, że 9 marca będę boksował we Francji. Pod ten termin się przygotowujemy.

Jesteś zły, że będziesz musiał boksować we Francji, a nie w Białymstoku?
Na pewno fajnie byłoby pokazać się przed własną publicznością, ale miasto tego nie chciało. Nie ma co płakać. Trzeba jechać do Francji i obronić pas. Jeśli mam coś osiągnąć, to muszę się przyzwyczajać do walk na terenie rywala. Nie mogę też narzekać na warunki finansowe. Za ten pojedynek zarobię zdecydowanie największe pieniądze w karierze.

Francillette będzie trudniejszym rywalem od twojego ostatniego rywala Rubena Diaza?
Ciężko powiedzieć. W głowie nastawiam się na bardzo trudną walkę. Francillette jest innym zawodnikiem, prezentuje inny styl. Myślę, że nie bije tak mocno jak Diaz, który naprawdę miał czym uderzyć, ale może być od niego szybszy i bardziej niewygodny. Mam na niego swój plan i głęboko wierzę, że wspólnie z trenerem Fiodorem Łapinem rozpracujemy go.

We Francji jeszcze nie boksowałeś. To nowe doświadczenie.
Tak, ale w gimnazjum uczyłem się przez rok języka francuskiego. Nie pamiętam zbyt wiele, bo nie ukrywam, że nie specjalnie się do tego przykładałem. Nie mam jednak zamiaru wdawać się z nim w jakieś potyczki słowne. Z chłodną głową wyjdę do ringu, wygram, a potem będę myśleć o kolejnych wyzwaniach. Zupełnie szczerze mam nadzieję że jeszcze w tym roku zaboksuję o mistrzostwo świata.

Przed ostatnią walką spędziłeś trochę czasu w Anglii na obozie sparingowym. Będzie powtórka?
To decyzja, która należy do trenera i promotora. Tamten wyjazd na pewno był bardzo pożyteczny i nie mam nic przeciwko, żebyśmy ponownie polecieli do Anglii. Z finansowego punktu widzenia, to pewnie będzie tańsze, niż ściąganie sparingpartnerów do Polski. Na razie jeszcze nie rozmawiałem o tym z trenerem.

Do kiedy zostajesz w Zakopanem?
Do piątku. Potem wracamy do Warszawy, otrzepujemy śnieg z kurtek i kontynuujemy przygotowania.

Add a comment