Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

Michał ŻeromińskiMichał Żeromiński (6-0, 2 KO) pokonał przez techniczny nokaut po drugiej rundzie debiutującego w gronie zawodowców Mariusza Czerniawskiego (0-1, 0 KO) w głównym wydarzeniu gali w Radomiu. Żeromiński rzucał na deski swojego rywala już w pierwszym starciu, a po drugiej odsłonie narożnik poddał Czerniawskiego. Kolejnym przeciwnikiem Żeromińskiego ma być były mistrz Europy wagi półśredniej Rafał Jackiewicz.

Udany powrót na ring zaliczył także Przemysław Opalach (13-2, 12 KO), który zwyciężył przed czasem z Ionutem Trandafirem Ilie (14-18-1, 2 KO). Pięściarz z Olsztyna dominował nad Rumunem w otwierających minutach, a po drugiej rundzie Ilie poddał walkę z powodu kontuzji. Dla Opalacha był to pierwszy zawodowy występ od czasu porażki z Geardem Ajetovicem.

Add a comment

JankowiakLeszek Jankowiak, szef sędziów Polish Professional Boxing Department, będzie sędzią ringowym pojedynku pomiędzy Stephanem Jemoye (25-3, 15 KO) i Karimem Guerfi (19-3, 5 KO) o tytuł mistrza Europy wagi koguciej. Pojedynek odbędzie się 28 września w belgijskim mieście Herstal

Arbiter z Krakowa prowadził już w ringu pojedynki o młodzieżowe mistrzostwo świata, tymczasowe tytuły mistrzowskie, pasy international oraz intercontinental wszystkich prestiżowych organizacji, a także walkę o mistrzostwo Unii Europejskiej. Pojedynek o europejski czempionat poprowadzi po raz pierwszy.

28 września br. w belgijskim mieście Herstal
Add a comment

Snarski Zegan16 listopada na gali w Białymstoku dojdzie najprawdopodobniej do drugiego starcia Macieja Zegana (42-6-2, 21 KO) z Dariuszem Snarskim (32-31-2, 6 KO). "To już prawie pewne" - napisał na Facebooku "Boom Boom". Walka miałaby być zakontraktowana na osiem rund.

Zegan i Snarski po raz pierwszy skrzyżowali rękawice w 2008 roku. Po ciekawym i zaciętym boju sędziowie orzekli wówczas wygraną wrocławianina.

37-letni Zegan po raz ostatni boksował 4 grudnia 2010, przegrywając przed czasem z Eduardem Trojanowskim. 7 lat starszy Snarski dwa tygodnie później zwyciężył na punkty Krzysztofa Cieślaka. Od tamtej pory nie wyszedł już do ringu w oficjalnym pojedynku.

Add a comment

Przemek Garczarczyk

Po wakacyjnej przerwie wracamy do cyklu "Zapytaj Garczarczyka", w którym na pytania zadawane przez użytkowników serwisu ringpolska.pl odpowiada Przemek Garczarczyk - wieloletni korespondent pięściarski ze Stanów Zjednoczonych, aktualnie współpracujący z prestiżowym portalem Fightnews.com.

Zasada jest prosta - wysyłacie pytanie do Przemka w komentarzu pod tą wiadomością lub na adres redakcja(at)ringpolska.pl, wpisując w tytule "Zapytaj Garczarczyka". Nie ma tematów tabu - pytajcie o wszystko!

Tematów zabraknąć nie powinno: ostatnie walki i przyszłość Tomasza Adamka, Andrzeja Fonfary i Artura Szpilki, zbliżający się pojedynek Władimira Kliczki z Aleksandrem Powietkinem, super-walka Floyda Mayweathera Jr z Saulem Alvarezem... Czekamy na wasze pytania!

Add a comment

Kamil Młodziński (6-0-1, 4 KO) rozpoczął przygotowania do swojej kolejnej zawodowej walki. 22-letni pięściarz od kilku miesięcy przebywa w Manchesterze, a ostatni oficjalny pojedynek stoczył w maju ubiegłego roku. - Moja walka najprawdopodobniej odbędzie się w Anglii, choć bardzo chciałbym zaboksowąć w Polsce. Chętnie zmierzyłbym się z Krzyśkiem Cieślakiem, zszedłbym dla niego nawet do limitu 60 kg - mówi Młodziński, który aktualnie odbywa sparingi z m.in. Tomaszem Mazurkiewiczem (5-9-3, 1 KO), innym Polakiem prowadzącym swoją karierę na Wyspach Brytyjskich.

Add a comment

BrzeskiPrzemieszczające się odpryski kości w prawym łokciu - to wynik prześwietlenia kontuzjowanej ręki Marcina Brzeskiego (4-0, 3 KO), który podczas gali w Międzyzdrojach wypunktował reprezentanta Chorwacji - Hrvoje Kisicka (3-4, 1 KO).

- Po przeprowadzonych badaniach w klinice w Czosnowie chirurg był zaskoczony, że byłem w stanie ruszać tą ręką podczas walki. Pamiętam, że mój brat miał kiedyś bardzo podobną kontuzję. Wówczas był zmuszony do dwumiesięcznej rozłąki z boksem. Mam nadzieję, że uda mi się wyleczyć ten uraz jak najszybciej, gdyż mieliśmy już dalsze plany dotyczące mojej kariery - przekonuje pięściarz, którego najprawdopodobniej czeka wkrótce operacja kontuzjowanej ręki.

Add a comment

Cieślak MaszczykPojedynek Krzysztofa Cieślaka (20-5, 6 KO) z Łukaszem Maszczykiem (4-1, 3 KO) został uznany najlepszą walką wczorajszej gali "Seaside Boxing Show" w Międzyzdrojach. Zakontraktowana na osiem rund potyczka zakończyła się wysokim zwycięstwem punktowym Cieślaka.

Maszczyk w trakcie pojedynku trzykrotnie lądował na deskach, co zdarzyło mu się po raz pierwszy w trwającej dwanaście miesięcy profesjonalnej karierze. Obaj pięściarze otrzymają bonus finansowy w wysokości tysiąca złotych.

Add a comment

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Marcinem Brzeskim (4-0, 3 KO), który w Międzyzdrojach zwyciężył na punkty Hrvoje Kisicka (3-5, 1 KO).

http://www.youtube.com/watch?v=kwaWHVNhWXI

Przepraszamy za złą jakość ścieżki dźwiękowej.

Add a comment

Boksujący w kategorii ciężkiej Marcin Brzeski (4-0, 3 KO) pokonał jednogłośnie na punkty Hrvoje Kisicka (3-5, 1 KO). W pierwszej rundzie cięższy od 20 kilogramów Polak ruszył do przodu, kilkukrotnie mocno trafił z prawej ręki i posłał rywala na deski. Chorwat z trudem dotrwał do gongu kończącego otwierające starcie.

W drugiej odsłonie Brzeski ponownie odważnie zaatakował, ale jego akcje nie były już tak precyzyjne. W kolejnych starciach Polak trochę opadł z sił oraz zaczął oszczędzać kontuzjowaną prawą dłoń, co pozwoliło na trochę odważniejszy boks w wykonaniu Kisicka. W finałowej rundzie Brzeski jeszcze raz zaatakował i wielokrotnie wstrząsnął rywalem ciosami sierpowymi, jednak Chorwat wykazał się ogromną odpornością na inkasowane uderzenia.

Dla Polaka był to pierwszy w zawodowej karierze pojedynek rozegrany na pełnym dystansie.

Add a comment

Prezentujemy zapis video pierwszej części ceremonii ważenia przed dzisiejszą galą w Międzyzdrojach. Na wadze ze swoimi rywalami: Marcin Brzeski (3-0, 3 KO), Michał Chudecki (6-0-1, 3 KO) i Andrzej Sołdra (7-0-1, 4 KO).

http://www.youtube.com/watch?v=-jft2BKUqXM

http://www.youtube.com/watch?v=ZTSEd3oAFnk

http://www.youtube.com/watch?v=zSR55mVs9fk

Add a comment