Patronat medialny


 


Andrzej Liczik został głównym trenerem grupy KnockOut Promotions. 44-letni szkoleniowiec będzie na co dzień pracował m.in. z byłymi mistrzami świata wagi junior ciężkiej Krzysztofem Włodarczykiem i Krzysztofem Głowackim czy byłym mistrzem Europy oraz niedawnym pretendentem do tytułu mistrza świata wagi średniej Kamilem Szeremetą.

Liczik jako zawodnik zdobywał m.in. medale na mistrzostwach Polski oraz mistrzostwach Europy. Po zakończeniu kariery z powodzeniem pracuje jako trener. W ostatnim czasie pod jego skrzydłami coraz większe sukcesy odnosi Michał Cieślak, który klasyfikowany jest coraz wyżej w rankingach kategorii cruiser..

- Cieszymy z podpisania kontraktu z Andrzejem Liczikiem. Oczywiście nastawiamy się na długą współpracę z nowym szkoleniowcem, który w ostatnim czasie udowodnił, że należy do ścisłej polskiej czołówki - powiedział Jacek Szelągowski, wiceprezes KnockOut Promotions do spraw sportowych.

Trener Andrzej Liczik zaraz po podpisaniu kontraktu z największą polską grupą bokserską, przystąpił do prowadzenia treningów z nowymi podopiecznymi w KnockOut Gym na ul. Petofiego w Warszawie. Szkoleniowiec niedawno rozpoczął także współpracę z pięściarzami grupy GIA Boxing Promotions.