Błąd
  • Szablon wyświetlający jest niedostępny. Skontaktuj się z administratorem witryny.

Boks w Polsce

GRZYB: MISTRZYNIE ŚWIATA SĄ W MOIM ZASIĘGU

Laura Grzyb (7-0, 3 KO) coraz poważniej myśli o walkach mistrzowskich. Niepokonana na zawodowych ringach 27-latka w ostatnim pojedynku wygrała z niezwyciężoną wcześniej Kanadyjką Matine Bisson i zaczyna patrzeć w kierunku pięściarek posiadających mistrzowskie pasy w kategorii super piórkowej.

- Mam nadzieję, że już nie będziemy się cofać i schodzić niżej w rankingu. Chcę coraz lepszych rywalek. Jestem na bieżąco z sytuacją w mojej kategorii wagowej i uważam, że mistrzynie świata są w moim zasięgu - powiedziała w magazynie "Ring" w TVP Sport pięściarka grupy KnockOut Promotions.

W marcu Grzyb wróciła na ring po ponad rocznej przerwie spowodowanej problemami zdrowotnymi. W tym czasie zawodniczka z Jastrzębia-Zdroju podpisała także kontrakt z największą polską grupą bokserską.

- Po ostatniej walce Laury uważnie analizowałem sytuację we wszystkich federacjach. Myślę, że za kilka tygodni będziemy mogli więcej powiedzieć na temat kolejnych walk, chociaż wydaje mi się bardzo mało prawdopodobne, żeby już w kolejnym pojedynku Laura boksowała o jakiś poważny tytuł. Wydaje mi się, że po kolejnej wygranej będziemy myśleć o czymś takim - skomentował Andrzej Wasilewski, promotor pięściarki.