Patronat medialny


 

Maciej Miszkiń skomentował informacje przekazywane przez Alena Babica (11-0, 10 KO) na temat przygotowań przed walką z Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO). Chorwat po niedawnej zmianie trenera zapewnia, że jest w życiowej formie, a w starciu z Polakiem o mistrzostwo świata WBC wagi bridger pokaże zupełnie nowy styl.

- Nie wierzę Babicowi w ani jedno słowo. Wierzę, że trenował ciężko, ale tak ciężko jak zawsze. Nie można trenować ciężej, niż na Wyspach czy w USA, gdzie sparingpartnerzy zmuszają do naprawdę dużego wysiłku. Teraz on trenuje w Dubaju i jeśli Dubaj miał go zmienić, to raczej na gorsze - powiedział Miszkiń w magazynie "Ring" w TVP Sport.

Za przygotowania Babica do pojedynku z Różańskim odpowiada Amerykanin Anthony Wilson. Chorwat zapowiada, że tym razem pokaże w ringu dużo więcej bokserskich umiejętności, niż w poprzednich występach.

- Myślę, że w Rzeszowie zobaczymy Babica w tej samej wersji co zawsze. On nie umie inaczej walczyć, niż wywierać presję, być na tzw. nosie rywala z podstawioną lewą nogą pod niego. Dalej będzie zadawał ciosy bez kalkulacji i takiego Chorwata zobaczymy w Rzeszowie - dodał Miszkiń.

Pojedynek Różański - Babic będzie główną atrakcją gali Knockout Boxing Night 27 planowanej na 22 kwietnia w Rzeszowie. Bilety na G2A Arenę, gdzie kibice zobaczą także m.in. walkę o mistrzostwo Europy z udziałem Michała Cieślaka, a także występ notowanego w czołówce rankingów wagi ciężkiej Martina Bakole, są jeszcze dostępne.

KUP BILET NA GALĘ KBN 27 W RZESZOWIE! >>