Patronat medialny


 

- To niesamowite, że takie wydarzenie odbędzie się w Polsce - mówi Fiodor Czerkaszyn o walce o mistrzostwo świata WBC wagi bridger pomiędzy Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO) i Alenem Babicem (11-0, 10 KO). Pojedynek będzie główną atrakcją gali Knockout Boxing Night 27 zaplanowanej na 22 kwietnia w Rzeszowie.

- Gdyby nie to, że dokładnie tego dnia odbędzie się moja walka, to chętnie bym przyleciał do Polski. Niezwykłe wydarzenie dla polskiego boksu, niezwykle mocny undercard, na którym wystąpi także Michał Cieślak. Jestem przekonany, że będzie pełna hala kibiców - dodaje niepokonany pięściarz wagi średniej, który kolejny zawodowy pojedynek stoczy prawdopodobnie 22 kwietnia w Las Vegas.

Zdaniem niepokonanego zawodnika wagi średniej, Różański ma realne szanse na wygraną z Babicem. Pięściarz z Rzeszowa może zostać piątym mistrzem świata w historii polskiego boksu zawodowego.

- Łukasz może namieszać w tej wadze w światowym boksie i autentycznie wierzę w niego. Znam go osobiście, wiem, że podchodzi do treningów naprawdę poważnie. On we wszystkich swoich większych walkach był underdogiem, ale on jest bardzo zawzięty i czuję, że pas WBC może zostać w Polsce - mówi Czerkaszyn.

- Obaj mają czym uderzyć. Adam Balski w walce z Babicem mi zaimponował, a przecież Łukasz wniesie do ringu kilka kilogramów więcej niż Adam. Dodatkowo w domu, to nawet ściany pomagają. Mocno trzymam kciuki za Łukasza - dodaje pięściarz grupy KnockOut Promotions.

Walka Różański - Babic będzie główną atrakcją gali organizowanej w G2A Arenie. Różański w przeszłości stoczył już jeden pojedynek na tym obiekcie, wygrywając przed czasem z Brytyjczykiem Michaelem Sprottem.