Patronat medialny


 


Stevi Levy (9-1, 0 KO) zapowiada przylot wielu kibiców z Wysp Brytyjskich na walkę z mistrzynią Europy wagi super koguciej Laurą Grzyb (9-0, 3 KO). Pojedynek będzie główną atrakcją gali Knockout Boxing Night 30 organizowanej 7 października w Jastrzębiu-Zdroju.

- Nie wierzę w to, ilu moich kibiców będzie tam ze mną. Ciągle dostaję nowe wiadomości i zamówienia na bilety. Wszyscy razem będziemy świętować w Polsce moją wygraną. Nie mogę doczekać się, aż odbiorę Grzyb ten pas - mówi Brytyjka.

- To dla mnie bardzo poważna walka, dlatego przygotowania też traktuję poważnie. Od poniedziałku do piątku skupiam się wyłącznie na treningach, mój synek jest wtedy wyłącznie pod opieką ojca. Cierpię, bo go nie widzę przez kilka dni, ale wiem, że moje poświęcenie przyniesie efekt. To moja najważniejsza walka w karierze - dodaje Levy.

Pięściarka z Wielkiej Brytanii do Polski przyleci m.in. z Davidem Allenem, zawodnikiem wagi ciężkiej, który pełni rolę jej managera. Wejściówki na galę KBN 30 w cenie od 40 zł dostępne są w serwisie ebilet.pl. To pierwsza w historii Jastrzębia-Zdroju pięściarska impreza, podczas której zostanie rozegrana walka o prestiżowy tytuł EBU.

Kibice zobaczą także kolejny zawodowy występ dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyka (62-5-1, 42 KO), który stoczy drugi tegoroczny pojedynek.

KUP BILETY NA GALĘ KBN 30 >>