Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Stevi Levy (9-1, 0 KO) sparuje z mistrzynią świata IBF wagi koguciej Ebanie Bridges w ramach przygotowań do pojedynku z Laurą Grzyb (9-0, 3 KO). Walka będzie główną atrakcją gali Knockout Boxing Night 30 organizowanej 7 października w Jastrzębiu-Zdroju.

Brytyjka przygotowuje się do występu w Polsce w Rotherham, w gymie należącym do znanego trenera Davida Coldwella. Będzie to trzeci tegoroczny profesjonalny pojedynek 30-latki.

- Daję z siebie wszystko podczas tych przygotowań, aby nie mieć sobie niczego do zarzucenia. Nie mogę doczekać się walki - przekonuje Levy.

Stawką walki wieczoru w Jastrzębiu-Zdroju będzie należący do Polki tytuł mistrzyni Europy wagi super koguciej. Podczas gali KBN 30 kibice zobaczą także w akcji m.in. dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyka (62-4-1, 42 KO).

Na karcie walk znalazły się także starcia Kamila Gardzielika (15-0, 3 KO) z Kubańczykiem Yanielem Evanderem Riverą (8-2-1, 3 KO). oraz pojedynek w dywizji ciężkiej z udziałem Piotra Łącza (6-0, 6 KO) i Wołodymyra Katsuka (4-0, 1 KO).

KUP BILETY NA GALĘ KBN 30 >>