Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Laura Grzyb (9-0, 3 KO) kończy kolejny tydzień przygotowań do walki ze Stevi Levy (9-1, 0 KO) w obronie tytułu mistrzyni Europy wagi super koguciej. Pojedynek będzie główną atrakcją gali Knockout Boxing Night 30, która odbędzie się 7 października w Jastrzębiu-Zdroju.

Dla Polki będzie to pierwsza obrona trofeum wywalczonego w kwietniu oraz jednocześnie pierwszy profesjonalny występ w rodzinnym mieście.

- Nie czuję presji, czuję wsparcie od pani prezydent i ludzi z mojego miasta, którzy mocno za mną stoją. Uważam, że Jastrzębiu należała się ta gala i moja obrona przed własną publicznością - mówi pięściarka grupy KnockOut Promotions.

- Ostatnia walka była trudna, ale na tym poziomie nie będzie już inaczej. Sporo o tym rozmawialiśmy z trenerem. Sporo rzeczy zmieniło się w przygotowaniach, ale także życiu prywatnym - zdradza podopieczna trenera Andrzeja Liczika.

Levy w tym roku stoczyła już dwie walki i jest bardzo zmotywowana przed przylotem do Polski. Brytyjka zapowiada, że będzie wspierana przez liczne grono swoich kibiców.

- Cieszę się, że moją rywalką będzie Brytyjka, bo to otworzy mi nowe drogi. Leży jest mocna, ale na pewno nie walczyła jeszcze z taką pięściarką jak ja, która tak pracuje na nogach. Ta walka wyznaczy poziom, na którym jestem - zapowiada Grzyb.

Podczas gali KBN 30 kibice zobaczą także kolejny profesjonalny występ byłego mistrza świata IBF i WBC wagi junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyka (62-4-1, 42 KO). Na karcie walk znajdą się także m.in. ciekawie zapowiadające się starcia Piotra Łącza z Wołodymirem Katsukiem oraz Kamila Gardzielika z Evanderem Riverą.

KUP BILETY NA GALĘ KBN 30 >>