Patronat medialny


 

Laura Grzyb (9-0, 3 KO) zakończyła sparingi przed walką o mistrzostwo Europy wagi super koguciej ze Stevi Levy (9-1, 0 KO). Polka będzie bronić tytułu Europejskiej Unii Boksu, który wywalczyła w kwietniu.

W finałowym etapie przygotowań, podopieczna trenera Andrzeja Liczika szlifowała formę na sesjach sparingowych z Julią Szeremetą, 20-letnią medalistką mistrzostw Polski oraz amatorskich mistrzostw Europy.

- Zostały dni do pierwszej obrony mojego tytułu i czuję się dobrze. Julia to absolutnie wybitnie utalentowana zawodniczka, przygotowująca się do kwalifikacji olimpijskich, a teraz pomaga mi w przygotowaniach. Jesteśmy gotowi - zapowiada pięściarka grupy KnockOut Promotions.

Levy także zakończyła swój obóz treningowy. Brytyjka przekonuje, że w ostatnich tygodniach udało się wypracować życiową formę i jest bardzo pewna siebie przed przylotem do Polski.

- Nigdy nie byłam tak skoncentrowana na treningach. Dałam z siebie absolutnie wszystko w trakcie tych przygotowań - zdradza Levy.

Pojedynek Grzyb - Levy będzie główną atrakcją gali Knockout Boxing Night 30 organizowanej w 7 października w Jastrzębiu-Zdroju. Na karcie walk kibice zobaczą także m.in. powrót na ring dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyka, który zmierzy się z Fabio Maldonado, pojedynek Piotra Łącza z Wołodymirem Katsukiem czy starcie Kamila Gardzielika z Kubańczykiem Evanderem Riverą. Wydarzenie pokaże na żywo TVP Sport.

KUP BILETY NA GALĘ KBN 30 >>