Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut


Już w najbliższą sobotę, 7 października w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się gala Knockout Boxing Night 30. To malownicze miasto, znane m.in. ze swojego bogatego życia sportowego, staje się areną dla pasjonującej rywalizacji pięściarzy największej polskiej grupy promotorskiej KnockOut Promotions.

Cykl gal Knockout Boxing Night po raz pierwszy zawita do jednego z najchętniej odwiedzanych miast Górnego Śląska. Miejscowych kibiców czekają wyjątkowe emocje, ponieważ w walce wieczoru pochodząca z Jastrzębia Laura Grzyb będzie bronić tytułu mistrzyni Europy, krzyżując rękawice z Brytyjką Stevi Levy.

Jastrzębie-Zdrój to miejsce, które nie tylko zachwyca pięknem przyrody, ale również wyróżnia się niezwykłą pasją do sportu. To tutaj kultywowane są tradycje sportowe, które przyciągają zarówno zawodników, jak i kibiców z całej Polski. Miasto to może poszczycić się rozwiniętą infrastrukturą sportową, w tym wieloma obiektami przyjaznymi dla sportowców oraz publiczności.

- Jesteśmy podekscytowani współpracą z tym urokliwym miastem, które ma wiele do zaoferowania zarówno zawodnikom, jak i widzom. Nasza gala boksu zawodowego to wydarzenie, które nie tylko wpisuje się w długą historię sportu w Jastrzębiu-Zdroju, ale także otwiera nowe możliwości dla przyszłych imprez. Jesteśmy przekonani, że to dopiero początek długiej i owocnej współpracy z tym miejscem - zapowiada Jacek Szelągowski, wiceprezes KnockOut Promotions.

Warto dodać, że Jastrzębie-Zdrój to nie tylko miejsce dla sportowców, ale także dla miłośników natury, historii i kultury. Gala boksu 7 października będzie doskonałą okazją do połączenia sportowej pasji z pięknem tego miasta. Niezapomniane emocje na ringu i malownicza sceneria Jastrzębia-Zdroju sprawią, że to wydarzenie stanie się jednym z najważniejszych punktów kalendarza sportowego w Polsce.

Laura Grzyb to jedyna aktualnie polska pięściarka, która posiada złoto-niebieski pas Europejskiej Unii Boksu. Po raz pierwszy na jastrzębskiej ziemi odbędzie się walka o tak prestiżowy tytuł, a specjalną atrakcją będzie także pojedynek z udziałem dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka.