Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

- To były bardzo ważne przygotowania - mówi Laura Grzyb (9-0, 3 KO), która w sobotę na gali Knockout Boxing Night 30 w Jastrzębiu-Zdroju przystąpi do walki w obronie tytułu mistrzyni Europy ze Stevi Levy (9-1, 0 KO). Polka przygotowywała się do startu już od początku wakacji.

- Nie powiem, że przygotowania były ciężkie, bo robię to, co kocham. To jest moja praca i sama sobie ją wybrałam. Nie ma co narzekać, liczy się wytrwałość i cierpliwość. Przygotowania rozpoczęłam już na początku wakacji, najpierw na obozie zapaśniczym, później na obozie MMA, gdzie było dużo chodzenia po górach i treningów ogólnorozwojowych - wspomina pięściarka grupy KnockOut Promotions.

- Po powrocie do Warszawy było bardzo dużo boksu. Zrobiłam 13 czy 14 jednostek sparingowych, ponieważ mamy świadomość, że czeka nas bardzo ważna walka. To duży test, który powie nam, w którym miejscu jesteśmy i czy możemy myśleć wkrótce o walce o mistrzostwo świata - zapowiada Grzyb.

Dla pięściarki z Jastrzębia-Zdroju, będzie to dopiero pierwszy profesjonalny występ przed własną publicznością. Po raz pierwszy na Grzyb wystąpi także w walce wieczoru gali cyklu Knockout Boxing Night.

- Niesamowicie się cieszę, że wystąpię na gali w swoim mieście. Zapraszam wszystkich na halę, ponieważ doping w tym pojedynku na pewno się przyda - podsumowuje podopieczna trenera Andrzeja Liczika.

Podczas gali KBN 30 kibice zobaczą także m.in. dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka, który zmierzy sie z Brazylijczykiem Fabio Maldonado oraz niepokonanego Kamila Gardzielika, który skrzyżuje rękawice z Kubańczykiem Evanderem Riverą. Wydarzenie pokaże na żywo TVP Sport.

KUP BILETY NA GALĘ KBN 30 >>