Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut


Łukasz Różański (15-0, 14 KO) rozpoczął przygotowania do walki z Badou Jackiem (28-3-3, 17 KO) w obronie tytułu mistrza świata WBC wagi bridger. Pojedynek ma odbyć się w Arabii Saudyjskiej - poinformował pięściarz z Rzeszowa w rozmowie z Polska Press Grupą na gali "Giganci Sportu".

- Rozmawiamy, rozmawiamy o obronie mojego tytułu, która miałaby się odbyć w Rijadzie lub Abu Zabi. Rozmawiamy z Badou Jackiem, który chce przejść kategorię wagową wyżej i zabrać mój pas, ale ja mu go nie oddam - mówi Różański.

- Czekamy na ostateczną datę. Rozpocząłem przygotowania, bo jedna data już padła. Walka miała się odbyć pod koniec października, ale to się rozleciało. Teraz czekam na nowy termin i na pewno będę gotowy. Będzie to dla mnie pierwsza zagraniczna walka, więc będzie to coś zupełnie nowego - dodaje czempion World Boxing Council.

Różański wywalczył pas WBC w kwietniu, nokautując już w pierwszej rundzie Alena Babica. Jack w przeszłości zdobywał mistrzowskie pasy w kategoriach: super średniej, półciężkiej i junior ciężkiej.