Patronat medialny


 

Karolina Michalczuk

Od niedzieli najlepsza polska pięściarka amatorska Karolina Michalczuk z Klubu Sportowego Paco wraz z pozostałymi kadrowiczkami przygotowuje się w Cetniewie do październikowych mistrzostw Europy, które odbędą się w Rotterdamie. W Holandii nasza mistrzyni bronić będzie złotego medalu wywalczonego przed dwoma laty w ukraińskim Mikołajewie.

- Obóz w Cetniewie to pierwsze zgrupowanie po wakacyjnej przerwie, rozpoczynające bezpośrednie przygotowania do mistrzostw Europy. Później czekać będą nas jeszcze zgrupowania w Wałczu, Karpaczu i turniej w Gliwicach. Ostatnie dni przed wyjazdem do Holandii także spędzimy nad Bałtykiem, w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich - Karolina Michalczuk, zdradza szczegóły przygotowań.

Podczas pierwszego obozu w Cetniewie, jak przyznaje nasza mistrzyni "będzie dużo biegania, a także pierwsze sparingi". Na razie Michalczuk będzie mogła sprawdzić się w jedynie w konfrontacji z koleżankami z kadry. - Z tego co wiem Leszek Piotrowski, trener kadry narodowej załatwił mocne sparingpartnerki z Turcji, Białorusii i Anglii ale na następne zgrupowanie - mówi nasza mistrzyni. Obóz w Cetniewie potrwa do 17 sierpnia.