Patronat medialny


 


Prezentujemy wyniki pojedynków ćwierćfinałowych rozgrywanych w Poznaniu 83. Mistrzostw Polski Seniorów w boksie.

Ring B: Kat. 52 kg 

Brynda Grzegorz/Kontra Elbląg/ - Kozłowski Grzegorz/Gwardia Warszawa/ 5:0

Rubczewski Mateusz/PKB Poznań/ - Nowak Paweł/Olimp Szczecin/ W.O.

Kaczor Rafał/Kaczor Team Wałb./ - Jańczuk Przemysław/Gwardia Warszawa/ 2 RSC

Kat. 60 kg.

Michelus Dawid/Sokół Piła/ - Gierczak Artur/Olimp Szczecin/ 2 RSC

Polski Mateusz/Róża Karlino/ - Trypuć Paweł/Hetman Białystok/ 5:0

Wrzesiński Damian/PKB Poznań/ - Mierzyński Maciej/Cristal Białystok/ 5:0

Chudecki Michał/PKB Poznań/ - Bochenek Miłosz/Kaczor Team Wałb./ 5:0

Kat. 69 kg.

Sielawa Piotr/Hetman Białystok/ - Pieloch Maciej/Kaczor Team Wałb./ 5:0

Szymański Patryk/PKB Poznań/ - Ozimkowski Karol/Róża Karlino/ 4:1

Kot Tomasz/RUSHH Kielce/ - Szymański Roman/PKB Poznań/ 2:3

Mazur Tomasz/PKB Poznań/ - Bujnarowski Kamil/Champion Nowy Dwór/ 5:0

Kat. 81 kg.

Sadłoń Krzysztof/Kaczor Team Wałb./ - Kotoński Mateusz/Fenix Warszawa/ 5:0

Górowski Mateusz/Golden Team NowyS./-Bartkowiak Przemysław/Boks Poznań/ 4:1

Jakubowski Igor/PKB Poznań/ - Stępień Paweł/Olimp Szczecin/ 5:0

Tryc Mateusz/Fenix Warszawa/ - Sienkiewicz Piotr/Gwardia Warszawa/ 5:0

Kat. 91 kg.

Letr Włodzimierz/PKB Poznań/ - Rostkowski Patryk/Hetman Białystok/ 5:0

Kowalski Krzysztof/MOSiR Mysłowice/ - Ivanow Hubert/Fenix Warszawa/ 3 RSC

Gerlecki Michał/PKB Poznań/ - Kordek Grzegorz/Gwardia Szczytno/ 5:0

Cieślak Michał/Broń Radom/ - Deik Dawid/Czarni Słupsk/ 5:0

Ring A. Kat 49 kg 

 

Jagodziński Dawid/BSB Astoria Bydgoszcz/ - Jermak Daniel//Hetman Białystok/ 2 AB

Kozłowski Damian/Ring Sikorski St.Wola/- Lubomski Arkadiusz/Zatoka Braniewo/ 3RSC

Maszczyk Łukasz/Gwardia Warszawa/ - Duda Tomasz/Radomiak Radom/ 5:0

Peryt Wojciech/Broń Radom/ - Tarka Daniel/Tygrys Elbląg/ 5:0

Kat. 56 kg.

Żaboklicki Daniel/Legia Warszawa/ - Mazik Mateusz/RMKS Rybnik/ 0:5

Kozłowski Sylwester/Gwardia Warszawa/ - Oborski Dawid/Energetyka Lubin/ 5:0

Jaworek Kamil/DKB Dąbrowa Górnicza/ - Smerdel Michał/Gwarek Łęczna/ 0:5

Burzyński Mariusz/Kaczor Team Wałb./ - Wasilewski Andrzej/Kontra Elbląg/ 5:0

Kat. 64 kg.

Kamiński Piotr/Róża Karlino/ - Stempniewski Sylwester/PKB Poznań/ 0:5

Bystroń Konrad/06 Kleofas Katowice/ - Zyśk Przemysław/Victoria Ostrołęka/ 5:0

Pis Łukasz/Tiger Tarnów/ - Perczyński Rafał/Gwardia Warszawa/ 0:5

Syrowatka Michał/Hetman Białystok/ - Swoboda Adrian/Kaczor Team Wałb./ 5:0

Kat. 75 kg.

Gardzielik Kamil/PKB Poznań/ - Ludwiczak Michał/PKB Poznań/ W.O.

Jabłoński Tomasz/SAKO Gdańsk/ - Gromadzki Tomasz/06 Kleofas Katowice/ 5:0

Szeremeta Kamil/Hetman Białystok/ - Plichta Adrian/Bukowina Wałcz/ 4:1

Łoniewski Michał/Kontra Elbląg/ - Michalik Paweł/Legia Warszawa/ 4:1

Kat. +91 kg.

Rekowski-Jerzyk Marcin/PKB Poznań/ - Figiel Mateusz/UOLKA Ostrów Maz./5:0

Toborek Arkadiusz/MOSiR Mysłowice/ - Duszak Tomasz/Junior Boks Poznań/ 4:1

Śnitko Marcin/PKB Poznań/ - Kosela Krzysztof/PACO Lublin/ 4:1

Brzeski Patryk/Champion Nowy Dwór/ - Wichrowski Artur/Spartan Toruń/ 4:1

Brynda Grzegorz/Kontra Elbląg/ - Kozłowski Grzegorz/Gwardia Warszawa/ 5:0

Walka nr 2

Rubczewski Mateusz/PKB Poznań/ - Nowak Paweł/Olimp Szczecin/ W.O.

Walka nr 3

Kaczor Rafał/Kaczor Team Wałb./ - Jańczuk Przemysław/Gwardia Warszawa/ 2 RSC

Kat. 60 kg.

Walka nr 4

Michelus Dawid/Sokół Piła/ - Gierczak Artur/Olimp Szczecin/ 2 RSC

Walka nr 5

Polski Mateusz/Róża Karlino/ - Trypuć Paweł/Hetman Białystok/ 5:0

Walka nr 6

Wrzesiński Damian/PKB Poznań/ - Mierzyński Maciej/Cristal Białystok/ 5:0

Walka nr 7

Chudecki Michał/PKB Poznań/ - Bochenek Miłosz/Kaczor Team Wałb./ 5:0

Kat. 69 kg.

Walka nr 8

Sielawa Piotr/Hetman Białystok/ - Pieloch Maciej/Kaczor Team Wałb./ 5:0

Walka nr 9

Szymański Patryk/PKB Poznań/ - Ozimkowski Karol/Róża Karlino/ 4:1

Walka nr 10

Kot Tomasz/RUSHH Kielce/ - Szymański Roman/PKB Poznań/ 2:3

Walka nr 11

Mazur Tomasz/PKB Poznań/ - Bujnarowski Kamil/Champion Nowy Dwór/ 5:0

Kat. 81 kg.

Walka nr 12

Sadłoń Krzysztof/Kaczor Team Wałb./ - Kotoński Mateusz/Fenix Warszawa/ 5:0

Walka nr 13

Górowski Mateusz/Golden Team NowyS./-Bartkowiak Przemysław/Boks Poznań/ 4:1

Walka nr 14

Jakubowski Igor/PKB Poznań/ - Stępień Paweł/Olimp Szczecin/ 5:0

Walka nr 15.

Tryc Mateusz/Fenix Warszawa/ - Sienkiewicz Piotr/Gwardia Warszawa/ 5:0

Kat. 91 kg.

Walka nr 16

Letr Włodzimierz/PKB Poznań/ - Rostkowski Patryk/Hetman Białystok/ 5:0

Walka nr 17

Kowalski Krzysztof/MOSiR Mysłowice/ - Ivanow Hubert/Fenix Warszawa/ 3 RSC

Walka nr 18

Gerlecki Michał/PKB Poznań/ - Kordek Grzegorz/Gwardia Szczytno/ 5:0

Walka nr 19

Cieślak Michał/Broń Radom/ - Deik Dawid/Czarni Słupsk/ 5:0

margin-left: 0.03cm; margin-bottom: 0cm; line-height: 150%span style=