Patronat medialny


 

Adamek MaddalonePrzemysław Saleta nie ma wątpliwości, jakim wynikiem zakończy się dzisiejszy pojedynek Tomasza Adamka (42-1, 27 KO) z Vinnym Maddalone (33-6, 24 KO). Zdaniem byłego mistrza Europy wagi ciężkiej rywal "Górala" nie ma w swoim bokserskim arsenale żadnej broni, która pozwoliłaby mu myśleć o zwycięstwie nad czującym się coraz pewniej w "królewskiej" dywizji Polakiem.

- Walka z Vinnym Maddalone powinna być dla Tomka po prostu mocniejszym sparingiem. Amerykanin to zawodnik silny fizycznie, ale pięściarsko bardzo ograniczony i wolny. Myślę, że Adamek wygra z nim przez nokaut - ocenia Saleta.

Jeden z pierwszych polskich bokserów zawodowych jest jednak dużo bardziej sceptyczny w ocenie szans Adamka w ewentualnej mistrzowskiej konfrontacji z braćmi Kliczko. - Tak naprawdę ciężko Tomkowi będzie dorównać Ukraińcom, bo należy pamiętać,że oni są nie tylko wysocy, ale i świetnie wyszkoleni technicznie - zauważa Saleta.

Video. Oficjalne ważenie przed walką Adamek - Maddalone >>
Video. Ostatni trening Adamka przed walką z Maddalone >>


Walka Tomasza Adamka z Vinnym Maddalone będzie główną atrakcją bokserskiego wieczoru w amerykańskim Newark. Bezpośrednia transmisja telewizyjna w Polsat od godz. 04.00 rano (w piątek czasu polskiego).

Oficjalne ważenie przed walką Adamek - Maddalone
http://www.youtube.com/watch?v=RhReZp8EEgI

Ostatni trening Adamka przed walką z Maddalone

http://www.youtube.com/watch?v=rZmMSToeMg8 {jcomments on}