Patronat medialny


 

Adamek RJJChoć jest już niemal pewne, że kolejnym rywalem Tomasza Adamka (43-1, 28 KO) będzie Samuel Peter (34-4, 27 KO), w mediach od czasu do czasu wciąż powraca wątek ewentualnego starcia "Górala" z Royem Jonesem Jr (54-7, 40 KO). Ostatnio sprawa konfrontacji Adamek - Jones zagościła na łamach internetowego wydania magazynu "The Ring", jako jedna z pozycji na "Antyliście" życzeń Erica Raskina na rok 2011.

"Kontynuowanie kariery przez Evandera Holyfielda może i jest smutne, ale on przynajmniej nie wystawia się na tak potworne lania. Adamek - Jones - walka, o której wposminały obozy obu zawodników, byłaby parodią najwyższej klasy. To dla boksu nie byłoby tylko podbite oko. Adamek - Jones to dla tego sportu zerwana siatkówka" - pisze Raskin.

Inne pozycje z "antylisty" Erica Raskina: Cykl HBO 24/7 dla walki Pacquiao - Mosley, Floyd Mayweather za kratkami, 12 miesięcy bez wagi ciężkiej na antenie HBO, Juan Manuel Marquez - Erik Morales, Arthur Mercante Jr., Laurence Cole lub Joe Cortez prowadzący ważne walki, kategoria kogucia podzielona na dwie podkategorie, negatywny odzew mediów w przypadku kolejnego "Super Six", Walki z przewidywalnymi wynikami na wielkich stadionach.