Patronat medialny


 


Tomasz Adamek- Jeszcze w czwartek Tomek wierzył, że przyleci do Polski i wtedy zaczęły szybko zapadać decyzje... Tomek walczy z Władimirem Kliczką! Walka stulecia odbędzie się we Wrocławiu w ramach otwarcia stadionu na EURO 2012. Czeka nas piękna impreza! - powiedział Stanisław Skrzyński, odbierając na Balu Mistrzów Sportu w zastępstwie Tomasza Adamka (43-1, 28 KO) statuetkę za 5. miejsce w 76. Plebiscycie "Przeglądu Sportowego" i TVP na Sportowca Roku.

- Chciałbym podziękować w imieniu Tomka wszystkim fanom, którzy przyczynili się do przyznania tej nagrody. Nie mogę  również nie podziękować promotorom, którzy świetnie się sprawili. A Tomek wkrótce przyjedzie do Polski i spotka się z dziennikarzami i swoimi fanami na konferencji prasowej. Dziś dziękujemy, ze Tomek po raz kolejny został zauważony - dodał polski doradca "Górala".

Warto przypomnieć, że wśród 25 sportowców nominowanych w tegorocznym plebiscycie "Przeglądu Sportowego" znalazł się również drugi przedstawiciel pięściarstwa - mistrz świata WBC wagi junior ciężkiej Krzysztof "Diablo" Włodarczyk (44-2-1, 32 KO).