Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

Tomasz AdamekKathy Duva, amerykańska współpromotorka Tomasza Adamka (43-1, 28 KO) potwierdza, że już w przyszłym tygodniu kontrakty na walkę "Górala" z Władimirem Kliczko (54-3, 49 KO) powinny zostać podpisane. Szefowa stajni Main Events, której Polak jest główną gwiazdą jest bardzo zadowolona, że doszło w końcu do porozumienia z obozem Ukraińca.

- Wszystkie warunki są uzgodnione, finansowo mamy wszystko ustalone. Prawnicy pracują teraz nad przelaniem tego na papier i odpowiednimi zapisami kontrakcie. Umowy powinny zostać sygnowane przez obie strony w przyszłym tygodniu - zdradza Duva.

- Zorganizowanie tej walki na stadionie piłkarskim we Wrocławiu, to jak zakontraktowanie pojedynku pomiędzy Floydem Mayweatherem i Mannym Pacquiao. Na to starcie czeka cały świat i oczy wszystkich będą skierowane na Wrocław. To idealne miejsce dla tej potyczki. Miasto leży tuż przy granicy z Niemcami, kiedyś było częścią Niemiec, dojazd z Ukrainy też jest tam dobry, dlatego cieszę się, że to Wrocław będzie gościł ten pojedynek. Umowę skonstruowaliśmy w taki sposób, że w razie gdyby Władimir z jakiś przyczyn nie mógł skrzyżować rękawic z Tomkiem we wrześniu, to zastąpi go jego starszy brat Witalij - powiedziała amerykańska promotorka Polaka.