Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Grzegorz SoszynskiNiewykluczone, że Grzegorz Soszyński (21-1-1, 10 KO) będzie rywalem Pawła Głażewskiego (20-1, 5 KO) podczas gali grupy Babilon Promotion w Ostródzie. Obóz mieszkającego za Oceanem zakopiańczyka otrzymał ofertę walki z "Głazem", jednak jeszcze nie zaakceptował warunków kontraktu.

- Rozmawiamy obecnie z kilkoma potencjalnymi rywalami. Myśleliśmy o walce z Tommym Karpencym oraz rewanżu z Doudou Ngumbu, ale obaj przedstawili nam bardzo duże wymagania finansowe. Uważamy, że pojedynek z Grzegorzem Soszyńskim cieszyłby się dużym zainteresowaniem i mamy nadzieję, że nasza oferta zostanie przyjęta - mówi Tomasz Babilonski, promotor Głażewskiego.

W przeszłości obaj pięściarze kilkukrotnie wyrażali chęć stoczenia wspólnej walki. Soszyński w ostatnich miesiącach przymierzany był do pojedynków z Eleiderem Alvarezem i Iago Kiladze, jednak ostatecznie obie walki nie doszły do skutku. Ostatni raz zakopiańczyk boksował przed rokiem, pokonując doświadczonego Rayco Saundersa. W zawodowej karierze Soszyński przegrywał tylko z Dawidem Kosteckim, z kolei "Głaz" jedyną porażkę zanotował w starciu z legendarnym Royem Jonesem Jr, pełniącym od zeszłego roku funkcję współpromotora Soszyńskiego.