Patronat medialny


 


Wawrzyk Hutkowski SzpilkaInformowaliśmy wczoraj o wartościowych sparingpartnerach, jacy pomogą Arturowi Szpilce (10-0, 8 KO) w przygotowaniach do zaplanowanej na  2 czerwca walki na gali "Wojak Boxing Night" w Bydgoszczy. Już od poniedziałku w warszawskim KnockOut Gym trenować będą Travis Walker (39-7-1, 31 KO) i Ondrej Pala (30-3, 21 KO). Możliwy jest też przyjazd ringowego weterana Michaela Sprotta (36-18, 17 KO).

Jak uściśla w komentarzu do wczorajszego newsa Andrzej Wasilewski, sparingi z zagranicznymi gośćmi czekają także dwóch innych jego podopiecznych startujących na "Nocy wagi ciężkiej" w Bydgoszczy - posiadacza tytułów WBA International i WBC Baltic Andrzeja Wawrzyka (25-0, 13 KO) i debiutującego w królewskiej dywizji Tomasza Hutkowskiego (20-0-2, 14 KO).

"Noc wagi ciężkiej" w Bydgoszczy: kup bilety na eventim.pl >>

- Z Walkerem, Palą i Sprottem boksować będą oczywiście również Andrzej i Tomek, myślę, że dla całej trójki to będzie bardzo cenne doświadczenie. Andrzej jest już coraz wyżej w światowych rankingach, Artur ma wielkie ambicje i musi mieć jak najmocniejszych partnerów na sali treningowej, a dla Tomka będzie to mocne wejście w nową kategorię wagową. Na pewno w naszym gymie będzie się działo wiele ciekawego i liczę, że nasi zawodnicy wiele wyniosą z tych sparingów - mówi Wasilewski, dodając: - Wkrótce oficjalnie zaczniemy podawać nazwiska rywali Polaków na Bydgoszcz.