Patronat medialny


 


Do kilku ciekawych zmian w rankingach portalu statystycznego Boxrec.com doszło po wczorajszej gali Polsat Boxing Night w Krakowie. Michał Cieślak po wygranej z Francisco Palaciosem awansował już na 24. miejsce w światowej klasyfikacji najlepszych pięściarzy wagi junior ciężkiej. Na 33. pozycję w wadze ciężkiej wskoczył z kolei Andrzej Wawrzyk po efektownej wygranej z Marcinem Rekowskim.

Swoje notowania odbudował Michał Syrowatka, który udanie zrewanżował się Rafałowi Jackiewiczowi i plasuje się na 37. miejscu wśród najlepszych zawodników świata wagi super lekkiej. Po porażce z Tonym Bellew udanie na ring wrócił również Mateusz Masternak, który jest klasyfikowany na 20. miejscu w globalnym rankingu wagi cruiser.

Polski ranking P4P Boxrec.com: 1. Andrzej Fonfara, 2. Krzysztof Głowacki, 3. Maciej Sulęcki, 4. Artur Szpilka, 5. Mateusz Masternak, 6. Andrzej Wawrzyk, 7. Kamil Szeremeta, 8. Michał Cieślak, 9. Mariusz Wach, 10. Krzysztof Włodarczyk.

Polski ranking wagi ciężkiej Boxrec.com: 1. Artur Szpilka, 2. Andrzej Wawrzyk, 3. Mariusz Wach, 4. Tomasz Adamek, 5. Marcin Rekowski, 6. Izuagbe Ugonoh, 7. Paweł Kołodziej, 8. Krzysztof Zimnoch, 9. Marcin Siwy, 10. Marcin Brzeski.