Patronat medialny


 Babilon Promotion- To będzie wyrównana walka, znam dobrze obu pięściarzy - mówi Paweł Głażewski na temat zaplanowanego na 18 sierpnia pojedynku pomiędzy Ismailem Tebojewem (5-0-1, 3 KO) oraz Robertem Świerzbińskim (4-0, 1 KO). Walka będzie jedną z głównych atrakcji gali organizowanej przez grupę Babilon Promotion w Międzyzdrojach.

- Robert jest trochę lepiej wyszkolony technicznie, ale Ismail jest bardzo twardy. Za każdy przyjęty cios zaraz chce oddać kolejne dwa. Widzę na co dzień jak trenuje Robert i jestem pod wrażeniem. Zmienił swoje podejście do boksu, postawił teraz wszystko na sport i traktuje ten pojedynek bardzo poważnie - mówi popularny "Głaz".

- Robert ma dobry prawy sierpowy, potrafi bić kombinacjami na dół. Ismaila ciężko przełamać, on lubi się bić i ciągle idzie do przodu. Nie wiem kto wygra, ale myślę, że to będzie bardzo widowiskowa walka. Dla obu jest to ważny pojedynek i przewiduję osiem pełnych akcji rund w Międzyzdorjach - zakończył pięściarz, który niedługo rozpoczyna finałową fazę przygotowań do starcia z Doudou Ngumbu.