W głównej walce wieczoru gali "Wojak Boxing Night" w Jastrzębiu-Zdroju Damian Jonak (36-0-1, 21 KO) pokonał jednogłośnie na punkty Krisa Carslawa (18-4, 8 KO). Po dziesięciu rundach sędziowie punktowali 98-93, 99-91 i 100-90.

Pierwszą rundę Szkot zaczął z odwrotnej pozycji, utrzymując pojedynek na dystans. Polak zgodnie z oczekiwaniami dążył do zepchnięcia rywala do defensywy, jednak ten umiejętnie poruszał się na nogach dookoła ringu. Jonak punktował lewym prostym, jednak miał problemy z celnym ulokowaniem ciosów w kombinacjach.

Z upływem kolejnych rund Polak coraz częściej przebijał się przez gardę przeciwnika z lewym sierpowym, jednak Brytyjczyk potwierdził opinię pięściarza odpornego na ciosy. W drugiej połowie pojedynku Jonak coraz łatwiej spychał do lin podmęczonego Carslawa, który cały czas dosyć szczelnie chował się za wysoko postawioną podwójną gardą.

Szkot nie podejmował większego ryzyka i nie dawał Polakowi okazji do odważniejszego ataku, koncentrując się przede wszystkim na akcjach obronnych. W dwóch ostatnich rundach Jonak starał się jeszcze mocniej przycisnąć i kilka razy złapał Carslawa serią ciosów przy linach. Szkot w drugiej połowie pojedynku ponownie zaczął zmieniać pozycję i szukał sposobu, aby przetrwać kolejne rundy, sporadycznie kontrując.

Dla Jonaka, który w ostatnich miesiącach zmagał się z licznymi kontuzjami było to drugie tegoroczne zwycięstwo.