Patronat medialny


 

- My tej walki chcemy, nie obawiamy się jej, poszliśmy na wszelkie ustępstwa - mówi Boxing.pl Mariusz Grabowski, promotor Ewy Brodnickiej (8-0, 2 KO), która 26 września na gali Polsat Boxing Night w Łodzi skrzyżuje rękawice z Ewą Piątkowską (7-0, 4 KO). Walka ostatecznie odbędzie się na dystansie ośmiu rund w limicie do 63,5 kg.

- Nie wiem skąd Piątkowska wie, jak Brodnickiej idzie na sparingach w Niemczech, bo nawet ja nie wiem. Słyszałem coś takiego, że Brodnicka ucieka, bo słabo jej idą sparingi w Niemczech. Piątkowska w dodatku w każdym wywiadzie mówi, że znokautuje Brodnicką. Nie powinno więc jej robić różnicy czy walka z Ewą potrwa osiem, czy dziesięć rund, bo nokaut może przyjść i w szóstej rundzie - argumentuje szef grupy Tymex Boxing Promotion.

- Wygra Brodnicka. Nie ma takiej możliwości, żeby było inaczej. Ewa wkłada w przygotowania do tej walki wszystkie siły, jakie ma. Jest w dobrej formie psychicznej i fizycznej i jestem pewny, że Brodnicka sobie poradzi i utrze nosa Piątkowskiej - podsumowuje Grabowski, który z Brodnicką współpracuje od początku jej przygody z zawodowymi ringami.

Pełna rozmowa z Mariuszem Grabowskim na Boxing.pl >> 

http://www.youtube.com/watch?v=TPi2E01jAdc