Patronat medialny


 


Oglądaj walkę Joshua vs Usyk na DAZN

Jest już pewne, że planowana na 10 kwietnia gala Wojak Boxing Night nie odbędzie się w Rzeszowie. Grupa Sferis KnockOut Promotions prowadzi aktualnie rozmowy w sprawie znalezienia nowej lokalizacji dla imprezy, podczas której Ewa Piątkowska (6-0, 4 KO) może przystąpić do walki o mistrzostwo świata wagi super lekkiej.

- Szukamy nowej lokalizacji dla gali, którą chcemy zorganizować 10 kwietnia. Mamy nadzieję, że szybko uda nam się sfinalizować rozmowy w tej sprawie i będziemy mogli poinformować o wszystkim kibiców - powiedział w rozmowie z ringpolska.pl Piotr Werner.

Podczas tej samej imprezy po ponad półrocznej przerwie na ring wróci Przemysław Runowski (8-0, 3 KO), którego czeka pojedynek o młodzieżowy tytuł mistrzowski organizacji WBC. W tym samym terminie kolejne zawodowe starty mają także zaliczyć Marek Matyja (8-0, 3 KO) oraz mistrz Polski wagi ciężkiej Marcin Rekowski (15-1, 12 KO), który niedawno miał okazję spędzić trzy tygodnie na obozie sparingowym z Brytyjczykiem Tysonem Furym.