Patronat medialny


 


Oglądaj walkę Joshua vs Usyk na DAZN

Pojedynek Ewy Piątkowskiej (7-0, 4 KO) z Ewą Brodnicką (8-0, 2 KO) jest jednym z najciekawiej zapowiadających się pojedynków zaplanowanej na 26 września gali Polsat Boxing Night w Łodzi. Stosunki pomiędzy dwiema najlepszymi polskimi pięściarkami od dawna są bardzo napięte.

- Będę walczyć z dziewczyną, która aspiruje do bycia striptizerką. Muszę jej pokazać, że kiedy wychodzi do ringu z prawdziwym sportowcem to nie ma nic do gadania - powiedziała Polsatsport.pl Piątkowska, która od dawna nie ukrywa swojego braku sympatii dla Brodnickiej.

- To prawdziwy i szczery brak sympatii. Nie lubimy się. To widać. Górę wzięły emocje, Ewa powiedziała kilka słów za dużo, ja odpowiedziałam na jej zaczepki i wyszła z tego wojna. Mam nadzieję, że teraz podobnie będzie w ringu - zapowiada Brodnicka, która najbliższe dwa tygodnie spędzi na sesjach sparingowych w Niemczech.

- Ona mówi dużo głupot, a ja jestem w stanie wziąć każde jej zdanie i znokautować je argumentami. Tak zrobię w ringu - przekonuje Piątkowska, dla której walka z Brodnicką będzie pierwszym ringowym występem od czasu rozpoczęcia współpracy z Andrzejem Gmitrukiem.

http://www.youtube.com/watch?v=luKcVwXfK0I