Patronat medialny


 

W poniedziałek, 16 września o godz. 21.30 w Canal+ zostanie wyemitowany kolejny odcinek serialu dokumentalnego "Twardzielki". Bohaterką najnowszego epizodu będzie mistrzyni świata WBC wagi super półśredniej Ewa Piątkowska.

Kamery towarzyszyły zawodniczce grupy KnockOut Promotions cały czas podczas treningów. Będzie także okazja, żeby zobaczyć kulisy ostatniego zawodowego występu "Tygrysicy".

"Twardzielki" to seria dokumentalna o polskich sportsmenkach, które dzięki swojej ciężkiej pracy weszły na sam szczyt. Pięściarki, zawodniczki MMA, ju-jitsu, muay-thay - wybitne sportsmenki, które pomimo życia w cieniu klubowych kolegów, nie poddawały się i odniosły niesamowity sukces.

Na przekór stereotypowemu pojmowaniu roli kobiety w społeczeństwie, były wystarczająco zdeterminowane aby zatriumfować w swoich dyscyplinach. Kim są te wojowniczki? W dokumencie poznamy historie kobiet zawodowo zajmujących się sportami walki - będą to między innymi Joanna Jędrzejczyk, Ewa Piątkowska czy Gabriela Kuzawińska.