Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut


W drugiej połowie lipca swoją pierwszą galę po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa zorganizuje grupa KnockOut Promotions. W walce wieczoru kibice zobaczą prawdopodobnie byłą mistrzynię świata wagi super półśredniej Ewę Piątkowską (14-1, 4 KO). O takich planach w magazynie "Ring TVP Sport" poinformował Andrzej Wasilewski.

- Mamy na oku kilka rywalek dla Ewy. Nie mamy jeszcze podpisanego kontraktu, ale wkrótce to powinno nastąpić - zdradził szef grupy KnockOut Promotions.

- Jak kibice wiedzą, nasi czołowi zawodnicy czekają na wyznaczenie terminów wielkich zagranicznych walk, a część z nich wykorzystała ten moment na leczenie - dodał Wasilewski.

"Tygrysica" w sobotę na gali w Konarach udanie wróciła na ring po blisko rocznej przerwie, wygrywając po raz drugi w swojej karierze z Kariną Kopińską. Piątkowska posiada status "mistrzyni w recesji" federacji WBC w limicie do 69 kilogramów. Pełnoprawny tytuł mistrzowski od stycznia dzierży w tej kategorii Claressa Shields.

Pięściarka z Warszawy niedawno podjęła decyzję o zmianie kategorii wagowej i powrocie do dywizji super lekkiej, gdzie boksowała na początku przygody z zawodowymi ringami.