Patronat medialny


 


Grzegorz ProksaJeden z najlepszych polskich bokserów zawodowych Grzegorz „Nice Super G” Proksa (28-2, 21 KO) wraca na ring z mocnym postanowieniem powrotu na szczyt. Proksa jeszcze w tym roku chce stanąć do walki o tytuł Mistrza Europy, a być może nawet ponownie doprowadzić do starcia o tytuł Mistrza Świata. Firma Nice Polska chce wydatnie pomóc Polakowi w osiągnięciu tego celu.

Nice Polska od lat postrzegany jest jako innowacyjna firma, która nie boi się nowych i ciekawych wyzwań. W 2011 roku po trzech latach zakończona została niezwykle owocna współpraca z żużlową reprezentacją Polski uwieńczona trzykrotnym zdobyciem Drużynowego Mistrzostwa Świata. Obecnie po raz kolejny firma ma nadzieję zdobyć tytuł Mistrza Świata – tym razem w równie emocjonującej i dynamicznej dyscyplinie sportu – boksie zawodowym. Firma Nice związała się kontraktem sponsorskim z Grzegorzem „Nice Super G” Proksą dwuletnią umową.

Pierwszym rywalem 28-letniego Polaka w drodze do celu będzie już w najbliższą sobotę, na gali w Belfaście, młodszy o 3 lata Brytyjczyk Lee Noble (15-24-3, 3 KO), który już raz, w marcu 2009 roku był rywalem Polaka. „Nice Super G” wygrał wówczas przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie.

- O mojej wrześniowej walce z Giennadijem Gołowkinem (walce o tytuł Mistrza Świata federacji WBA i IBO przegranej przez Polaka) już zapomniałem. Samego Gołowkina natomiast wryłem sobie w pamięć i chcę pamiętać jak najdłużej. Przynajmniej do czasu, gdy dostanę szansę rewanżu. Zapewniam wszystkich, że nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa. Przeciwnie! Mój czas dopiero nadchodzi – mówi z błyskiem w oku Proksa, któremu w marszu do celu, jakim jest tytuł mistrza świata, od lutego pomagać będzie nowy sponsor, firma Nice Polska. Jeden z najlepszych polskich bokserów zyskał uznanie ze względu na swój niekonwencjonalny styl walki oraz interesującą osobowość.

- Bardzo wierzymy w Grzegorza – mówi Dyrektor Zarządzający Nice Polska, Adam Krużyński. - Jesteśmy zdania, że razem jesteśmy w stanie „przenosić góry”. Z Proksą związaliśmy się dwuletnim kontraktem z klauzulą przedłużenia umowy na kolejne dwa lata. Dla nas długofalowa współpraca ma sens. Obdarzyliśmy się nawzajem zaufaniem, bo razem widzimy w sobie profesjonalizm i pasję. Dzięki naszemu wsparciu „Nice Super G” zyska niezbędny dla profesjonalisty spokój, by w pełni  wykorzystać swój potencjał. A ten ma wielki! Grzegorz nie tylko jest świetnym, inteligentnym i wiedzącym czego chce facetem. Jest przy tym znakomitym i efektownym bokserem. Jest silny, szybki, niezawodny. Zupełnie jak nasze napędy. Na ringu bije bez zmrużenia oka, jak automat. Automat? Proszę bardzo! Pasujemy do siebie idealnie. Niczym dwie bokserskie rękawice – dodaje z uśmiechem Adam Krużyński. I kończy: - Marzy mi się podobny sukces jaki osiągnęliśmy swego czasu w speedwayu. Przy wsparciu firmy Nice, nasi żużlowcy nie raz i nie dwa zostawali mistrzami świata! Grzegorz ”Nice Super G” Proksa ma nie mniejszy potencjał!

Grzegorz „Nice Super G” Proksa z nowym przydomkiem i nowym sponsorem pierwszy raz wyjdzie na ring 9 lutego. Jego walkę z Noblem, zakontraktowaną na sześć rund, będzie można obejrzeć na kanale nSport. Początek transmisji z gali w Belfaście o godzinie 23:00. Powtórka walki zostanie wyemitowana w późniejszym terminie na antenie Canal+.