W pojedynku kobiet, który otwierał galę MB Boxing Night w Koninie, boksująca w kategorii koguciej Angelika Krysztoforska (4-0, 4 KO) zastopowała w trzeciej rundzie Evę Hrkotovą (0-9). Galę można obejrzeć na żywo w TVP Sport.

W walce w kategorii ciężkiej Jakub Sosiński (7-1-1, 3 KO) znokautował w pierwszej rundzie Panagiotisa Pantazisa (1-1, 1 KO), który z niewielkim wyprzedzeniem zastąpił w tym zestawieniu Kamila Bodziocha.

Wracający na ring po pierwszej zawodowej porażce Sebastian Ślusarczyk (9-1, 6 KO) znokautował w pierwszej rundzie Milana Kartochvila (1-1-1, 0 KO). Słowak dwukrotnie padał na deski przed zastopowaniem pojedynku.

Łukasz Wierzbicki (21-1, 7 KO) wygrał jednogłośnie na punkty Edmondem Zefim (9-2, 5 KO). Po sześciu rundach sędziowie punktowali 59-55 i dwukrotnie 60-54.

Tomasz Nowicki (11-0, 4 KO) znokautował w drugiej rundzie Juana Ruiza (27-7, 19 KO) po kontrowersyjnej decyzji sędziego. Polak w drugim starciu posłał rywala na deski, a kiedy ten leżał, został ponownie uderzony. Ruiz domagał się dyskwalifikacji, ale walka została przerwana.

Karol Welter (10-1, 3 KO) pokonał przez techniczny nokaut w siódmej rundzie Patryka Szymańskiego (21-5, 11 KO). Welter od pierwszego gongu miał przewagę i systematycznie rozbijał bardziej doświadczonego rywala. W siódmym starciu walka została przerwana po serii uderzeń bez odpowiedzi.

W walce wieczoru gali w Koninie, Kamil Łaszczyk (31-0, 10 KO) wygrał jednogłośnie na punkty z Ismailem Galiatano (10-3-3, 2 KO). W drugiej rundzie Polak był liczony. Po dziesięciu starciach sędziowie punktowali 97-93, 96-94 i 95-94.