Miasto Mrągowo

Patronat medialny


 

Kamil Szeremeta (21-2-1, 5 KO) poinformował w mediach społecznościowych, że będzie mu towarzyszył specjalny muzyczny akompaniament przy wejściu do ringu podczas gali Knockout Boxing Night XX, która odbędzie się w 26 marca w Białymstoku. W walce wieczoru tej imprezy były mistrz Europy wagi średniej zmierzy się z Saszą Jengojanem (45-8-1, 26 KO). 

Białostoczanin zdradził, że kibice mogą spodziewać się występów muzyka Maestro Chives i rapera Lukasyno. Bokserska gala w stolicy Podlasia odbędzie się w nietypowym miejscu - Operze i Filharmonii Podlaskiej. Bilety na to wydarzenie wciąż są dostępne.

- W takim towarzystwie wyjście na ring, to będzie sama przyjemność. Czeka nas niezapomniana noc - zapowiada pięściarz grupy KnockOut Promotions, który zbliża się do końca okresu przygotowawczego.

Podczas KBN XX kibice zobaczą w akcji również Laurę Grzyb (5-0, 3 KO), która niedawno rozpoczęła współpracę z największą polską grupą bokserską. Kolejne zawodowe pojedynki stoczą także m.in. najlepszy polski pięściarz wagi półciężkiej Paweł Stępień (16-0-1, 12 KO) i utalentowany Rafał Wołczecki (5-0, 4 KO). Transmisja gali w Telewizji Polskiej.

Kup bilety na KnockOut Boxing Night XX >>