Patronat medialny


 


4 marca na gali Sosnowiec Boxing Night pierwszy tegoroczny występ zaliczy Konrad Dąbrowski (7-1, 1 KO). Kariera 21-latka z Warszawy w najbliższych miesiącach ma nabrać tempa.

- Przede wszystkim bardzo cieszę się z kolejnej walki, ten rok ma być dużo bardziej aktywny jak już zaznaczałem we wcześniejszych wypowiedziach. Fajnie, że rozpocznę ten rok walka w Polsce, po mojej ostatniej walce w Mediolanie - mówi Dąbrowski, który pierwszy zawodowy pojedynek stoczył zaledwie 20 dni po osiemnastych urodzinach.

- Jestem cały czas w treningu, więc jak tylko został potwierdzony termin walki, zwiekszyłem tępo i rozpocząłem przygotowania typowo pod walkę. Już niedługo zaczynam pierwsze sparingi. Do tej pory cały czas robiłem wytrzymałościowo-siłowe treningi, aby się wzmocnić, bo jak wiemy jest to bardzo ważne. Teraz oczywiście tylko technika i sparingi. Został nam miesiąc, więc mamy odpowiednio dużo czasu, aby się dobrze zaprezentować i zbudować formę - przekonuje pięściarz boksujący w kategorii super lekkiej.

- Fajnie, że mam możliwość zaboksować na gali, gdzie w walce wieczoru jest walka Krzyśka, która niewątpliwie przyciągnie ludzi. W Sosnowcu jeszcze nie boksowalem, więc trzeba będzie dobrze zaprezentować się przed Śląską publicznością i pokazać się z najlepszej możliwej strony - podsumowje Dąbrowski, który ostatni raz boksował w czerwcu.

Głównym wydarzeniem gali w Sosnowcu będzie powrót na ring dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyka (49-3-1, 35 KO).

Kub bilety na galę Sosnowiec Boxing Night! >>