Patronat medialny


 


Prawdopodobnie w Wembley Arena w Londynie odbędzie się zaplanowana na 20 marca walka o wakujący tytuł mistrza świata WBO wagi junior ciężkiej pomiędzy Krzysztofem Głowackim (31-2, 19 KO) i Lawrencem Okoliem (15-0, 12 KO).

Eddie Hearn poinformował, że Wembley Arena będzie miejscem organizacji większości wiosennych gal Matchroom Boxing. Imprezy będą odbywać się bez udziału publiczności. Wyjątkiem jest zaplanowana na 6 marca rewanżowa walka Aleksandra Powietkina z Dillianem Whytem, która może odbyć się w innym kraju.

"Główka" z niepokonanym Brytyjczykiem boksować miał 12 grudnia na gali Joshua - Pulew w Londynie, jednak zachorował na koronawirusa i zastąpił go Nikodem Jeżewski, który został przez niepokonanego Brytyjczyka zastopowany w drugiej rundzie.

Krzysztof Głowacki po przebytej chorobie powrócił już do treningów. Podczas marcowej gali dojdzie również do walki o tytuł mistrza Wspólnoty Brytyjskiej w wadze junior ciężkiej pomiędzy Chrisem Billamem-Smithem (11-1, 10 KO) oraz Deionem Jumahem (13-0, 7 KO).

Zasubskrybuj DAZN za 7,99 PLN i oglądaj gale Matchroom Boxing >>