Miasto Mrągowo

Patronat medialny


 

W piątek na gali Wojak Boxing Night w Gliwicach dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającej się walki w kategorii super półśredniej pomiędzy Krzysztofem Kopytkiem (9-0, 2 KO) i Sasunem Karapetyanem (8-1, 2 KO). Według Przemysława Runowskiego, który często ma okazję sparować z Kopytkiem w trakcie przygotowań do kolejnych zawodowych występów, Kopytek jest dużym faworytem tego pojedynku.

- Jeśli Kopytek będzie potrafił pokazać w ringu rzeczy, które robi na treningu, to Karapetyan nie ma szans - ostrzegał Runowski w magazynie "Puncher".

- Krzysiek w walce często nie potrafi pokazać tego co na sparingu, kiedy jest świetny na nogach, bardzo dobry technicznie, wykonuje idealnie wszystko o co prosi go trener, ale w walce czasami już mu to tak nie wychodzi - analizuje "Kosiarz".

- Walki z Patrykiem Litkiewiczem czy Łukaszem Janikiem nie były idealne, ale teraz miał okazję sparować z Janikiem i on nie był w stanie go na sparingu dotknąć. W walce z kolei kilkoma ciosami Krzyśka trafił - mówi Runowski, który podczas piątkowej gali w Gliwicach będzie boksował o młodzieżowe mistrzostwo świata WBC wagi półśredniej.

http://www.youtube.com/watch?v=AeZ6MBy9N2Y

Kup bilety na galę Wojak Boxing Night w Gliwicach >>