Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


8 kwietnia na gali w hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem dojdzie do ciekawie zapowiadającego się starcia pomiędzy Krzysztofem Kopytkiem (12-1, 2 KO) i Robertem Świerzbińskim (17-6-1, 3 KO). 

- Świerzbiński jest najlepszym zawodnikiem grupy Dariusza Snarskiego, doświadczonym w walkach z mocnymi przeciwnikami, przegrywał tylko z czołówką. Kopytek to pięściarz, na którego nadal liczymy mimo porażki w ostatniej walce. Będzie na pewno dużo emocji, bo i jeden i drugi ma sporo do stracenia - mówi promotor zakopiańskiej imprezy Piotr Werner.

- W pojedynku wieczoru zaboksuje niepokonany Maciej Sulęcki, jedyny obok Krzysztofa Głowackiego polski bokser notowany w rankingu prestiżowego magazynu "The Ring". Wkrótce ogłosimy nazwisko jego rywala - dodaje współwłaściciel grupy Sferis KnockOut Promotions.

Krzysztof Kopytek po raz ostatni boksował w październiku z Nikolą Vovkiem, nieoczekiwanie przegrywając po raz pierwszy na zawodowym ringu. Robert Świerzbiński w swojej karierze wygrywał m.in. z Norbertem Dąbrowskim, Sebastianem Skrzypczyńskim i Ismaiłem Tebojewem.